Bu mesaj doğrumu

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu mesaj doğrumu
Gönderen: işte fırsat
SANA OZEL 1000 KONTOR!Hemen SANS yaz 3699a ucretsiz gonder,firsati yakala.Ve Milli Piyango onayli SON MODEL MINI ONE otomobil icin 5 cekilis hakki kap!MH7554244
bu mesaj doğrumu acaba ücret bilgiside yok

pegasus7

pegasus7

Üye
sakın mesaj filan göndereyim deme ben yaptım yapmaz olaydım kartımı kırdım attım yenisini aldım napayım mesajı gönderdikten sonra EVET yaz gönder diye 1 mesaj geliyor gönderdiğin anda haftalık 50 kontör üyelik bedeli ve kullanım olmak üzere hattan çekiliyoo ve bu her hafta devam ediyoo...

Turkcell'in kaş yapayım derken göz çıkarayım hesabı sakın ola ki ard arda gelen mesajlara cevap verme

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkür dostum bende cevap vermeyi düşünüyodum iyiki yollamamışım

darülmendep

darülmendep

Üye
Aynı mesaj bana da geldi. Bunlar Allah'ın belası bunlar! Servisin adı da galiba blinko :bann:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayıp valla masumların canını yakacaklar

esen71

Üye
ilk gönderdiğinde ücret almıyor. sonraki mesajlarda diyor ki "evet yazıp bir daha gönderirsen şansını artıcaksın ama şu kadar kontör gidecek".

kanka5000

kanka5000

Üye
işte BTK nın kontör olayını bitirip dakika olayına geçmesinin sebebide bu olsa gerek

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bana gelen mesaj
SANA OZEL 1000 KONTOR!Hemen SANS yaz 3699a ucretsiz gonder,firsati yakala.Ve Milli Piyango onayli SON MODEL MINI ONE otomobil icin 5 cekilis hakki kap!MH7554244 şunlara bak ya !.. Ayıp vallahi !..

xErKaNx

Üye
Ben bu tur mesajlari ciddiye bile almiyorum

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
tebrik ederim , %=)

Üst Alt