Bu gece kimler var bakalım? Gececiler buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Benim üye olduğum forum sitesinin haddi hesabı yok. Hatta yönetici olarak görev aldığım 10-15 civarı forum sitesi vardı zamanında. Ama keşke ilk forum yöneticilik hayatıma burada başlasaydım 2009'da o yüzden dedim geç kaldım diye :op:
Ölmezde sağ olursak uzun süre daha en azından tüm site beni kovalayana kadar buradayım :kirbac:
Çok içten samimi bir şekilde diyorum . Buranın en sevdiğim admini sensin diğerleri bir uzak samimiyetsiz . Muhabbet ettiğimiz tek adminsin diğerleri ha varlığı yokluğu tabi bazıları konu açıyor amma sadece konu açmakla olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Çok içten samimi bir şekilde diyorum . Buranın en sevdiğim admini sensin diğerleri bir uzak samimiyetsiz . Muhabbet ettiğimiz tek adminsin diğerleri ha varlığı yokluğu tabi bazıları konu açıyor amma sadece konu açmakla olmuyor.
Aslında bakma her şey zamanında güzel. Diğer admin veya yöneticilerimiz de çok iyidir :) sadece ben biraz daha içli dışlıyım üyelerle çünkü yardım etmeyi paylaşmayı forum kültürünü içimde yaşıyorum :biggrin:
Ben ana sayfaya ağırlık verdiğim için bir süredir foruma çok mesaj atıp konu açmıyordum fakat artık forum tarafında çok daha aktif olacağım :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sosyal medya kullanmayı nasıl bıraktım. Bir zamanlar Facebook hesabım vardı arkadaşın birine mesaj atıyorum cevap yok , diğerine mesaj atıyorum cevap yok . Başlarım böyle sosyal medyasına dedim . Hesabı kapattım sene 2013tü . 2015 de buraya üye oldum ve devam ediyorum
@BLasTeaR abi hoşgeldin . Özledim seni .

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve BLasTeaR
Buğra

Buğra

Admin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Buğra

Buğra

Admin
:konus:

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Ben geldim :bigstar:

Buğra

Buğra

Admin
Yine kimseler yok bu saatte :hmmm

Buğra

Buğra

Admin
Bugün uyku yok :dgunu:

Buğra

Buğra

Admin
Yine gece yine sessiz :disko:

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin

Ekli dosyalar

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Olmasın sabahlar.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buğra

Buğra

Admin

Ekli dosyalar

ismail

ismail

Üye
İyi geceler.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Sevgilisi olan olmayan herkesin sevgililer günü kutlu olsun :icelim:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Sosyal medya kullanmayı nasıl bıraktım. Bir zamanlar Facebook hesabım vardı arkadaşın birine mesaj atıyorum cevap yok , diğerine mesaj atıyorum cevap yok . Başlarım böyle sosyal medyasına dedim . Hesabı kapattım sene 2013tü . 2015 de buraya üye oldum ve devam ediyorum
@BLasTeaR abi hoşgeldin . Özledim seni .
Hayırlı geceler herkese
Hoş bulduk, teşekkürler arkadaşım. Ben de özledim sizleri :)
Kusura bakmayın yoğunluktan dolayı pek giremiyorum, 1 hafta öncesi nikahım oldu. Artık boşluk buldukça girip makale okuyorum :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Buğra
Baydırman

Baydırman

Moderator
Merhaba arkadaşlar burası kaybedenler kulübü

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Kimler var kimler yok :bigstar: