Bu gece kimler var bakalım? Gececiler buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Helale çevirme olmaz. Artık haram olduysa onu hesaba yazmışlardır. Gel helal gecelere dönsün bugünden sonra :worshippy:
Haram şeyler yok da gece bana haram oluyor, kursağımda kalıyor. :ehe

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Herkes uyur yönetim uyumaz :maxicep:

Geceye bir şarkı bırakayım.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Öyle mi dersin :islik

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Bu geceye de bir şarkı bırakayım. Son bir haftadır bu adamların şarkıları çok ilgimi çekti neden daha önce keşfetmedim acaba :hmmm

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Buğra

Buğra

Admin
Yok mu gel beraber olsun diyecek birileri bu saatte :ehe

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Buğra

Buğra

Admin
Sigara içen var mı aranızda ? Benim için bir tane yakabilir mi rica etsem somuru:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sigara içen var mı aranızda ? Benim için bir tane yakabilir mi rica etsem somuru:
Hayırdır ne oldu ? Ben içmem ama muhtar çakmağım var yakarım .
Sıkıntılı zamanlarımda pedal çevirmeyi kendime hiç acımadan pedal çeviriririm . Çelik kadro MTB ile 46.8 km/h yapmışlığım var . Tavsiye ederim .

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Hayırdır ne oldu ? Ben içmem ama muhtar çakmağım var yakarım .

Sıkıntılı zamanlarımda pedal çevirmeyi kendime hiç acımadan pedal çeviriririm . Çelik kadro MTB ile 46.8 km/h yapmışlığım var . Tavsiye ederim .
Antalya'da kıyamet kopuyor 3-4 gündür dolu, fırtına, şimşek ve rüzgar çok fena haberlerde görmüşsünüzdür. O sebeple evden çıkamıyorum yapılacak işlerim de var fakat mecbur : ?

Diğer konuda "bazen her şeyi olduğu gibi kabullenip hayata devam etmek" mi lazım onu düşünüyorum :close_tema:

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Antalya'da kıyamet kopuyor 3-4 gündür dolu, fırtına, şimşek ve rüzgar çok fena haberlerde görmüşsünüzdür. O sebeple evden çıkamıyorum yapılacak işlerim de var fakat mecbur : ?

Diğer konuda "bazen her şeyi olduğu gibi kabullenip hayata devam etmek" mi lazım onu düşünüyorum :close_tema:
Hocam doğa olaylarını veren Allah neden verdi diye düşünmek lazım . Malum başınıza gelen musibetler kendi ellerinize işledikleriniz yüzündendir diye ibare var .

Diğer olaylara gelince olayı öğrenip ona göre yorum yapmam şart .

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Hocam doğa olaylarını veren Allah neden verdi diye düşünmek lazım . Malum başınıza gelen musibetler kendi ellerinize işledikleriniz yüzündendir diye ibare var .

Diğer olaylara gelince olayı öğrenip ona göre yorum yapmam şart .
Diğer olay için şuraya bir Erdal Bakkal bırakayım :icelim:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Buğra

Buğra

Admin
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
benim aslında 2009'da bu sitede olmam lazımdı. Ben başlangıcı farklı yerlerde yapmışım :ah
Geçmişe kafayı takma hem farklı yerler görmek iyidir. Buradan ayrı bisiklet ve araba forumlarında da üyeliğim var.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Geçmişe kafayı takma hem farklı yerler görmek iyidir. Buradan ayrı bisiklet ve araba forumlarında da üyeliğim var.
Benim üye olduğum forum sitesinin haddi hesabı yok. Hatta yönetici olarak görev aldığım 10-15 civarı forum sitesi vardı zamanında. Ama keşke ilk forum yöneticilik hayatıma burada başlasaydım 2009'da o yüzden dedim geç kaldım diye :op:
Ölmezde sağ olursak uzun süre daha en azından tüm site beni kovalayana kadar buradayım :kirbac:

• Beğen

Üst Alt