Telefon Tavsiyesi Bu Aralar Alınabilecek Telefon Önerisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu Aralar Alınabilecek Telefon Önerisi?
Telefon almayı düşünüyorum . Fotoğrafla çok işim olmaz fakat oyun için de kullanırım . Performansı , fiyatı güzel telefonlardan önerebilir misiniz ?

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Venus V7, Venus Z30 Yerli Cihazlar Şu An İyi Vergilerden Çok Etkilenmediler.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
saycansel

saycansel

Üye
Telefon almayı düşünüyorum . Fotoğrafla çok işim olmaz fakat oyun için de kullanırım . Performansı , fiyatı güzel telefonlardan önerebilir misiniz ?
casper via p3 hocam. uygun fiyatlı oyun telefonu. şarjıda iyi gidiyo baya. tek sıkıntı güncelleme gecikmesi. ama o da bi sorun yaşatmadı bna

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve Silinen Üye 2526643

Oswaldd

Üye
casper via p3 hocam. uygun fiyatlı oyun telefonu. şarjıda iyi gidiyo baya. tek sıkıntı güncelleme gecikmesi. ama o da bi sorun yaşatmadı bna
Guncelleme gecikmesi degil hic guncelleme almiyor ve almayacak. Tasarim ve pil olarak bende tavsiye ederim bu cihazi ama cihazda yazilim hatalari ve eksikler var. T centikte piksel sorunlari var mesela sirf bu yuzden bile casperin yine uygun fiyatli damla centikli cihazlarina bakilabilir. Zaten cihazin hizli olmasinin nedeni ekrandan kısmış olmalari.

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve Silinen Üye 2526643
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Xiaomi Redmi serisinden size Uygun olanını seçebilirsiniz. (Redmi Note 8 - 9) Fiyat ve özellik olarak cazip cihazlar.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221, M.F.E, fatihmenteş ve 1 kişi daha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sebebini bilmediğim bir şekilde vestel telefonları çok kötüymüş gibi bir algı var kafamda :D
Yani Tabi Olabilir Fakat Aileye Komple Vestel Aldım ve Bende Kullanıyorum.Hani Garantiden Çok Korkuyordum.Fakat En Son Ankrada Venus Z10 u Servise Verdim Alt Tuşları Çalışmıyordu.Personel 2 Saat Sonra Gelip Almamı Söyledi.Bir Durdum Nasıl Yani Dedim 2 Saat Sonra Cihaz Teslime Hazır Olur Dedi.Şaşırdım Heralde Yazılım Atıp Geri Verirler Dedim.2 Saat Sonra Uğradıgımda Cihazın Ekranını Değişip Vermişlerdi.Hayatımda İlk Kez Bu Kadar Hızlı Bir Servis Gördüm.Nokia Filan Çok Verdim Ettim Cihaz 1 Aya Anca Geliyordu.Şu An V7 Kullanıyorum 4 5 Ay Oldu 2.El Aldım Gayet Memnunum.Bazen Yazılımsal Sorunlar Yaşıyor Onlarda Android İle Alakalı Şeyler.Şimdiye Kadar Donma Vs Gibi Şeyler Yok Desem Yeridir.

• Beğen
Tepkiler: ismailsevinc ve Silinen Üye 2526643
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Merak ettiğin telefonun youtube kutu açılımı videosunu izle. Anca öyle için rahat eder, istediğin telefonu alırsın 😊

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Silinen Üye 2526643
ismail

ismail

Üye
3k fiyata redmi note 9 pro aldık yakınlarda. İyi gibi şimdilik.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
ByEmre221

ByEmre221

Üye
Xiaomi note 9 serisine bakabilirsin. Pro versiyonu çok güzel 👍

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Redmi note 9 pro alacağım öneriler için teşekkürler . Peki 0 almak mı 2.el almak mı iyidir . 2bine satan biri var 1 hafta kullandım demiş de bu fiyat farkı normal midir

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Redmi note 9 pro alacağım öneriler için teşekkürler . Peki 0 almak mı 2.el almak mı iyidir . 2bine satan biri var 1 hafta kullandım demiş de bu fiyat farkı normal midir
2. El almak mantıklı değil. Birde 1 hafta kullandım diyorsa kesin yalan söylüyordur.

• Kahkaha
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
2. El almak mantıklı değil. Birde 1 hafta kullandım diyorsa kesin yalan söylüyordur.
:D başka biri de note 9 ' u 1500 küsüre satıyor . Aramaya kapanırsa gönderin 30 tlye imei atarım yazmış açıklamaya :D

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:D başka biri de note 9 ' u 1500 küsüre satıyor . Aramaya kapanırsa gönderin 30 tlye imei atarım yazmış açıklamaya :D
Bu şekilde, Faturası olmayan cihazlar tercih etmeyin. Çalıntı olabilir. Veya kendisinin de bahsettiği gibi IMEI bloke olabilir.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve Silinen Üye 2526643
funkankara

funkankara

Üye

işlemci ve ram performansıyla oyunlar için casper via a4 iyidir bence. HD çözünürlükte biçok oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum.

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
işlemci ve ram performansıyla oyunlar için casper via a4 iyidir bence. HD çözünürlükte biçok oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum.
A4 de iyiymiş gerçekten . Aradaki 800 tl farka değeri mi hangisini almak iyi olur acaba

PinballWizard

PinballWizard

Üye
A4 de iyiymiş gerçekten . Aradaki 800 tl farka değeri mi hangisini almak iyi olur acaba
fiyatına göre donanımsal açıdan güzel telefonlar çıakrıyo casper tek sıkıntıları güncellemeydi. a4 e güncelleme geldiğini de duyurmuşlar geçen gün.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

saycansel

saycansel

Üye
Guncelleme gecikmesi degil hic guncelleme almiyor ve almayacak. Tasarim ve pil olarak bende tavsiye ederim bu cihazi ama cihazda yazilim hatalari ve eksikler var. T centikte piksel sorunlari var mesela sirf bu yuzden bile casperin yine uygun fiyatli damla centikli cihazlarina bakilabilir. Zaten cihazin hizli olmasinin nedeni ekrandan kısmış olmalari.
artık güncellemeleri göndermeye başladılar imei nolara göre

• Beğen
Tepkiler: Bilge Kader ve Silinen Üye 2526643

Oswaldd

Üye
artık güncellemeleri göndermeye başladılar imei nolara göre
Evet iki amiral telefona gonderiyorlar onuda beceremediler zaten ama bize gelmeyecekmis hem sosyal hesaptan hem uygulama icinden ayni cevaplari verdiler .

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Xiaomi note 9 serisine bakabilirsin. Pro versiyonu çok güzel 👍
3k fiyata redmi note 9 pro aldık yakınlarda. İyi gibi şimdilik.
Xiaomi Redmi serisinden size Uygun olanını seçebilirsiniz. (Redmi Note 8 - 9) Fiyat ve özellik olarak cazip cihazlar.
Hocam pro 9 hakkında aşırı ısınma sorunu var diyorlar şarjdayken , oynarken vs. Aslı var mı siz kullanıyorsunuz sanırım