BThack v1.08 tükçe

Sponsorlu Bağlantılar

crackerteam

Üye
hey millet burada yazmaya zmn harcamak istemezdm ama ne yazıkki yazmalıyım
bu tur programların hack kelimesiyle ilişkilendirilmesim bile beni deli edio(msn hackgibi )
bu programı veren arkadasa tskler gzl bir dagıtım yapmıs ama ayrıntılarınıda soylerse bu kdr soru sorulmaz
1-program java tabanlıdır
2-bir nevi eglence programıda diyebilirm cunku hack e girmiyor,hedef cihazın onayı gerek
eger boyle bişey olmasa dunyadaki bir suru telefon kulanıcısının privatesi tehlikeye girerdi
yani cihazın eşlesmesi gerek
3-ltfn arastrma yapın,bletooth un işleyişini ogrenin ,programlamayı ogrenin,hazır heresye konmayın belki bu tur proları eslesme olmadan sizde kesfedeblr ve yapablrsnz(ztn var hatrlayın bi kac yıl once yabancı bi unlunun telefon rehberi ,mesajları okunmus ve ozel resimlerine girilmiş ve mahkemeye kdr gitmişti)
...

memet9218

Üye
tesekur

cersoy

cersoy

Üye
emeğine sağlık ::oke:

ozkana

ozkana

Üye
kardeş sen denedinmi bunu? işe yarıyomu??

bydinco

Üye
Çalışmıyo Cihaz Ara Dediğimde Bön Bön Bakıyorum Ama Cihaz Aramıyo :) Saol Genede Emeğin İçin

proo2000

proo2000

Üye
saol güzel paylaşım:oke:

arkadax

Üye
abi ben bunu yükledim(6600)ama programa giriyorum cihaz sorguluyo buluyo ama bağlanırken hata veriyo.yardımmmmmmmmmmmmmmm

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
Ohhhhh beeeeeeeeee.6630'umun değerini şimdi biliyom.

WwwkillermanwwW

WwwkillermanwwW

Üye
Güzel paylasım teşekkürler

dert91

Üye
benim telefon 6600 ona nasıl yükleyecez yani sis uzantılı olması gerek mi yo mu

wertyytrew

wertyytrew

Üye
bu programı siteye koyan ve açıklama yapan arkadaşlara tesekkürler. hacklamak için iyi bir pro

hellboy_hakan20

Üye
emeğe saygı

turkey55

Üye
INS calisir :D okulda lazim oluyor. 50 acik bleu buluyom :D

coloniex

coloniex

Üye
eywallah sağol denicem..

artist_bekir03

Üye
Paylaşım için sağolasın

metboy38

metboy38

Üye
6670 de bicimsiz dosya dedi kardes

Octopus53

Üye
birader eline sağlık güzel bi paylaşım ama altına hangi telefonlarda çalışp çalışmadınıda eklersen daha ii olur millet boşa indiripte haal kırıklına uğramasın

efsane11900

efsane11900

Üye
programı biraz açımlasan iyi olur

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
hey millet burada yazmaya zmn harcamak istemezdm ama ne yazıkki yazmalıyım
bu tur programların hack kelimesiyle ilişkilendirilmesim bile beni deli edio(msn hackgibi )
bu programı veren arkadasa tskler gzl bir dagıtım yapmıs ama ayrıntılarınıda soylerse bu kdr soru sorulmaz
1-program java tabanlıdır
2-bir nevi eglence programıda diyebilirm cunku hack e girmiyor,hedef cihazın onayı gerek
eger boyle bişey olmasa dunyadaki bir suru telefon kulanıcısının privatesi tehlikeye girerdi
yani cihazın eşlesmesi gerek
3-ltfn arastrma yapın,bletooth un işleyişini ogrenin ,programlamayı ogrenin,hazır heresye konmayın belki bu tur proları eslesme olmadan sizde kesfedeblr ve yapablrsnz(ztn var hatrlayın bi kac yıl once yabancı bi unlunun telefon rehberi ,mesajları okunmus ve ozel resimlerine girilmiş ve mahkemeye kdr gitmişti)
...

sana katılıyorum. walla pronun orjinal adı o. kalkıpta proyada kendim isim koyamam dimi:)

Üst Alt