Broadcom videocore IV performans?

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Broadcom videocore IV performans?
Arkadaşım grand neo alacakmış bi inceliyim dedim tamam dedi, 4çekirdek 1.2 ghz 1gb ram 5mp kamera buraya kadar sorun yoktu fakar gpusu videocore IV bu gpunun oyun performansı nasıldır ilk defa duydum temple run 2 subway surfers oynanır mı?Fotoğrafda hüsrana uğramaması lazım moto g demedim general mobile de istemedi sevmiyor

Otroligt

Otroligt

Üye
annemde var telefon :ehe Oyun performansı yeterli diyebilirim.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
linki de izlersen asphalt 8 vb. oynanıyor rahatlıkla.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
abandonware

abandonware

Üye
bu sitede android cihazlara belirli alanlarda puanlamalar yapılmış. video alanındaki puanlamalara bak derim

edit: değerler bana çokta gerçekçi gelmedi açıkçası

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
annemde var telefon :ehe Oyun performansı yeterli diyebilirim.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
linki de izlersen asphalt 8 vb. oynanıyor rahatlıkla.
vay be ne bekledim ne buldum akıyo resmen grafikler orta ayar en az,üstündeki sürüm 4.2.2 mi? hafıza kartına taşıma yok değil mi verilerin bir kısmı taşınsa yine de çok fark ettiririr 8gb olduğundan
bu sitede android cihazlara belirli alanlarda puanlamalar yapılmış. video alanındaki puanlamalara bak derim

edit: değerler bana çokta gerçekçi gelmedi açıkçası
çok varmış hocam neo göremedim ama videodan çıkardığım sonuç moto g falan saymazsak f/p telefonu bence

Otroligt

Otroligt

Üye
vay be ne bekledim ne buldum akıyo resmen grafikler orta ayar en az,üstündeki sürüm 4.2.2 mi? hafıza kartına taşıma yok değil mi verilerin bir kısmı taşınsa yine de çok fark ettiririr 8gb olduğundan
çok varmış hocam neo göremedim ama videodan çıkardığım sonuç moto g falan saymazsak f/p telefonu bence
Dostum videoyu izlersen sondaki oyunu açmadı mesela. Cihaz hakkındaki sorularını da annemden telefonu alıp geleyim yanıtlarım hemen :D

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
oyunlarla uyumlulukta sorun çıkarabilir hocam

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
tennis önemli değil de temple run 2 subway olsa güzel olur biraz daha bakıcam

DCTR who

DCTR who

Üye
Maalesef çok kötü bi gpu hocam bende broadcom mağduruyum ne subwayı ne temple run'u nede asphalt serisinden bi oyunu rahat oynayamiyorum bence hiç işkenceye girme git adreno al

beytullah6767

beytullah6767

Üye
Galaxy Ace S5830-i de var sen düşün :D

lazye

lazye

Üye
S5830 i GPU su aynen berbat ötesi :)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Maalesef çok kötü bi gpu hocam bende broadcom mağduruyum ne subwayı ne temple run'u nede asphalt serisinden bi oyunu rahat oynayamiyorum bence hiç işkenceye girme git adreno al
Sarhoşmusun sen??? Gangstar Rio oynuyorum!
Galaxy Ace S5830-i de var sen düşün :D
S5830 i GPU su aynen berbat ötesi :)
Benim Samsung Galaxy S Duos 2 im Gangstar Rio oynatıyor ve BroadCom VideoCore IV

lazye

lazye

Üye
Ya aslında chainfire olarak ise yarayabilir :)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Yani Sorun Telefonda...

lazye

lazye

Üye
Aynen ama ne olursa olsun iyi bir GPU değil :)

lazye

lazye

Üye
Bence kötü :)

abandonware

abandonware

Üye
Performs olarak bir bilgim yok fakat uyumluluk açısından başınız çok ağrır gibime geliyor..

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
lazye

lazye

Üye
Alakası yok bence kotu size katılmıyorum bence adreno 200 daha iyi emin olun :)

abandonware

abandonware

Üye

Üst Alt