Bright light yeni sistem telefonlarda kamera flash`ını fener olarak kullanma %100(n85 te denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
herhangi bir tuşa basman gerekmiyor sadece programı açman yeterli ... eğer programı açtığın halde çalışmıyorsa başka bir problem vardır...:)

6600hane

Üye
tamam kardeş, açılıyo ama çalışmıyo galiba uymuyo buna daşu 5320 ye bi flash programı bulamadım ya

Efsaneizci

Üye
teşekkürler. denediğim 10 program falan belki. sonunda oldu. 6210 Navigator kullanıyorum ve sertifika konusunda sorun olmuyor. kayar kapak kapalıyken de çalışıyor.

ballikli03

Üye
teşekkürler

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş, açılıyo ama çalışmıyo galiba uymuyo buna daşu 5320 ye bi flash programı bulamadım ya

sağlık olsun ne yapalım...:)

teşekkürler. denediğim 10 program falan belki. sonunda oldu. 6210 Navigator kullanıyorum ve sertifika konusunda sorun olmuyor. kayar kapak kapalıyken de çalışıyor.

çalışmasına sevindim....:)

rica ederim...:)

Zymenn

Zymenn

Üye
Program çalışıyor yalnız Best Torch yazılımı gibi bir arayüz sistemi olsaydı güzel olurdu. Best Torch yazılımı ile ekran ışık olarak kullanılıyordu.

En azından çalışıyor. Çok teşekkürler. Dediğim arayüz ayarlı kısayol tuşlu ve yine bu yazılım gibi flaşı fener olarak kullanan bir yazılım ismi biliyorsanız adını söylerseniz sevinrim.

Bu arada N79'da sorunsuz. ;)

DeepBLues8141

Üye
E71 de çalıştıramadım ben acaba çalıştıran varmı aranızda ?

hastirname

Üye
tşk

----------Eklendi @ 21:59:26 ---------- Yazıldı @ 21:59:00 ----------

tşk n85 calısıyor

spider73

spider73

Üye
teşekkürler

pctk1111

Üye
teşekkürler

pwyellow

Üye
thank you

zafer_topcu

Üye
teşekkürler

thebig

Üye
6710 navigator var program acıkıyor fakat program yarım çıkıyor işlem yapmıyor yardımcı olurmusunuz

rolex81

Üye
Eyvalah kardeş

yetmişdokuz

Üye
n79 da çalıştı e71 de çalışmadı kardeş

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
Dediğin gibi 6220c de kırmızı ışık yanıyor..benim merak ettiğim soru, hani fotoğraf çekerken göz kamaştıran flash var ya onu sürekli hale getirebilir miyiz..

RonnsenBob

RonnsenBob

Üye
:tşk:

cuteftp

cuteftp

Üye
n86 8mp yakıyor söndürmüyor.

aslanlion

Üye
teşekkürler...

sessiz12

sessiz12

Üye
n95 8gb olmadı malesef...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt