Motorola Atrix 4G Bootloader Unlock, CWM Yükleme, Root ve Orjinal Yazılıma Dönme

Sponsorlu Bağlantılar

alcapone_94

Üye
Bende cok uğrastim ama dedigim gibi port degistirmekten baska bi cozum bulamadim. Fakat sunu soyleyebilirim ki orijinal rom da tatmin etmeyecektir. 4.x.x surumunun kolayligina alıstım stock rom zorladi beni. Hosuma gitmedi yani yakinda tekrar root etmeyi düşünüyorum. Orijinalin 2 artisi var bana gore. Birincisi biraz daha uzun sure gide şarj, digeride kamera performansi. Bunlarin dısında da baska bir çekiciliği yok.

hargunoglu

Üye
Hocam bendede ayni problem olmustu. Usb kablosunu cikarip diger portlara taktim. Digerinde pc telefonu tanidi.

öncelikle cevap için çok teşekkür ederim. bütün portlara taktım aygıt yöneticisinden girip arattırıyorum ancak ne yazıkki bulamıyor sürücüsünü.
Hocam bendede ayni problem olmustu. Usb kablosunu cikarip diger portlara taktim. Digerinde pc telefonu tanidi.

öncelikle cevap için çok teşekkür ederim. bütün portlara taktım aygıt yöneticisinden girip arattırıyorum ancak ne yazıkki bulamıyor sürücüsünü.
sağol kardeşim. ne yazıkki telefon artık açılmıyo. unlocked ekranında kalıyor. inşallah bi çözüm bulabilirim. gecenin bu saatinde üşenmeyip cevap yazdığın için çokteşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: alcapone_94

alcapone_94

Üye
Ne demek dostum rica ederim. Sana sunu onerebilirim. Bir hafiza kartina bu yukledigimiz dosyalari atip android recovery den yuklemeyi deneyebilirsin. Olmadi baska bir pcde denersin

• Beğen
Tepkiler: hargunoglu