BooT Moda geçmeyen cıhazlara Rom yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
BooT Moda geçmeyen cıhazlara Rom yükleme
Yanliş rom yükleme yada her hangı bir sebepten sonra bootmoda geçmeyen cıhazlar artık işi bittı dıye çök kişi rafa kaldırdı bizler teknık servısler dahil..
ama ben bildiğimı paylaşmakdan hiçbir zaman sıkıntı çekmıyorum ve çök basıt bir yontemle cıhazları tekrardan düzeltebılıriz
gereklı olan bozuk olan cıhazın aynısından bir tane cıhaz elımızde olması lazim.
sağlam olan cıhaza normal rom yukler gibil işe başlıyoruz
pilın dolu olmasına dıkat edelım ve pcde tak kulanları çikaralim vırus koruma prg devre dişi yapalım
YAPACAĞİMİZ İŞLEM YANILTMA SİSTEMIDIR.
cıhaz rom yüklemeye pcden ve pdadan takıp edelım birıncı aşamanın sonunda geldiğı anda
pdaya bakalım usb yazısı geldığı anda
çök çabuk 2 sanıyede kabloyu çikartıp dığer cıhaz (bozuk cıhaza)takacaz
olmadı geç kaldın tekrardan dene kesın olacak ama o zamanı çök ıyı ayarlamak lazim

• Beğen
Tepkiler: apachi2006 ve novatb

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
saol^^

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
ne demek

paylaşıma devam:sn:

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
bi teşekkür yokmu???:@:nono:

ram77ses

Üye
tesekur ederım paylasımın ıcın.denemedım daha.umarım ıse yarıyordur

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
yarıyo tabi yaramazmı

Casy

Casy

Üye
saol

sabry09

sabry09

Üye
bence herkesin vermeyecegi bir bilgi.cok cok tesekkurler..bu kadar basit işlem için adamlar parayı kaldırıyor yani...

Symbiont

Üye
yaw be servisin yapamadığını yaptım adamlar 30 günde yapamadı ben 10 dk yaptım

didosum67

Üye
hocam cok sağol günlerdir arıyorum kvk anakart değişecek dedi 385 lira istedi ama tek sorun aynı cihazdan nasıl bulacağım ( htc p4350 ) yada başka bir yolu daha varmı teşekkürler

Symbiont

Üye
ben Teknosada Yapmıştım Bu İşlemi Onlarında Bozulmuş 1 tanesi Teşhirdeki Benimkiyle Düzelttim Karşılığında Benimkinide Orada Onların Telleriyle Düzelttiim

ruzuco

Üye
Luupuus usta bende HTC touch pro 2 var rom yükledim işlemler normal gitti ama restart attıkdan sonra ekran siyah beyaz dalton kostümü gibi cizgili kaldı.. ne acılıyor ne kapanıyor. ancak pili çıkararak kapatabiliyorum.. Şimdi senin söylediğin işlemi yapmak için birtane daha toch pro 2 gerekiyor.. ve kimsede bulamıyorum. bilgisayarda bu telefon sanki bağlıymış gibi algılatacak bi program felan yokmu.. Çünki sorun bilgisayarın telefonu görmemesinde o da telefon programının aktif olmamasından..

ve ya başka bir win. mobile işletim sistemi olan telefonla bu işlem yapılabilinirmi ??

recep_basar

Üye
ÖNCELİKLE HTC P4350 TELEFONUMUZ KAPALI HALDEYKEN KAMERA ACMA KAPAMA TUSU NA BASILI TUTUP RESET TUSUNA BASIYORUZ VE SETUP EKRANI GELIYOR USB KABLOMUZU TAKIP ROM YUKLEYE BİLİRSİNİZ :aha::aha::aha::aha::aha:

xduayenx

Üye
selamlar. arkadaşım bu işlemi yaparken sağlam cıhazı da bozmayalım..?
Yanliş rom yükleme yada her hangı bir sebepten sonra bootmoda geçmeyen cıhazlar artık işi bittı dıye çök kişi rafa kaldırdı bizler teknık servısler dahil..
Maxicep.com - BooT Moda geçmeyen cıhazlara Rom yükleme ama ben bildiğimı paylaşmakdan hiçbir zaman sıkıntı çekmıyorum ve çök basıt bir yontemle cıhazları tekrardan düzeltebılıriz
gereklı olan bozuk olan cıhazın aynısından bir tane cıhaz elımızde olması lazim.
sağlam olan cıhaza normal rom yukler gibil işe başlıyoruz
pilın dolu olmasına dıkat edelım ve pcde tak kulanları çikaralim vırus koruma prg devre dişi yapalım
YAPACAĞİMİZ İŞLEM YANILTMA SİSTEMIDIR.
cıhaz rom yüklemeye pcden ve pdadan takıp edelım birıncı aşamanın sonunda geldiğı anda
pdaya bakalım usb yazısı geldığı anda
çök çabuk 2 sanıyede kabloyu çikartıp dığer cıhaz (bozuk cıhaza)takacaz
olmadı geç kaldın tekrardan dene kesın olacak ama o zamanı çök ıyı ayarlamak lazim

delipoyraz75

Üye
arkadaşım bu konuyu alıntımı yaptın yoksa kendinmi yazdın teşekkürler

kahide

Üye
teşekkürler hocam, işin kotu yanı ben romu atamadım ama telde de bişi gitmemiş bozulmaz inş. bu konuya bakmam bida :D

Üst Alt