BOMBAAA.s60v3 Miami Nights 2 : Şehir Senin Türkçe + Özel Tanıtım (By_Sivaslı)

Sponsorlu Bağlantılar

kasorex

Üye
Kardeş dosyayı tekrar indir ve yüklemeyi dene yada www.symbianjava.tr.gg den indirip yüklemeyi dene oyunun sorunsuz çalışması lazım sonucu buraya yaz
hocam burdan tekrar indirdim yine yetkilendirme başarısız hatası aldım diğer oyunlarda böyle bir hata almadım www.symbianjava.tr.gg dende telden girdiğim için indiremiyorum..

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
hocam burdan tekrar indirdim yine yetkilendirme başarısız hatası aldım diğer oyunlarda böyle bir hata almadım www.symbianjava.tr.gg dende telden girdiğim için indiremiyorum..
Gerçekten garip kardeş senin telefonun hackli mi ve bu arada www.symbianjava.tr.gg de artık mobil cihazdan download yapılıyor bu arada benim verdiğim diğer mobil oyunlarda sorun yaşıyor musun

kasorex

Üye
Gerçekten garip kardeş senin telefonun hackli mi ve bu arada de artık mobil cihazdan download yapılıyor bu arada benim verdiğim diğer mobil oyunlarda sorun yaşıyor musun

hocam benim telefon N73 ve hackli senin verdiğin diğer 2 oyunda hiçbir sorun yok onları yükledim oynadım emeğine sağlık yalnız bunu yüklerken sonlara doğru yetkilendirme hatası veriyor.. nyse genede sağol emeğine sağlık hook ups u bitirdim çok başarılı bir çevirme oyundan zevk aldım Teşekkürler :)

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
hocam benim telefon N73 ve hackli senin verdiğin diğer 2 oyunda hiçbir sorun yok onları yükledim oynadım emeğine sağlık yalnız bunu yüklerken sonlara doğru yetkilendirme hatası veriyor.. nyse genede sağol emeğine sağlık hook ups u bitirdim çok başarılı bir çevirme oyundan zevk aldım Teşekkürler :)
Kardeş ben yarın sitedeki (symbianjava.tr.gg de bulunan oyunu tekrar upload edeceğim bu defa başka bir dosya upload edeceğim çünkü burada bir terslik var ben oyunu şimdi kendime tekrar yükledim oyun yüklendi ama açılmıyor onu silip arsivdekini yükledim o sorunsuz çalışıyor çalışan versiyonunu yarın siteye upload ederim upload ettiğimde sitenin sağ taraftaki paneline miami oyunu yenilendi diye yazarım birde onu indir çalışması lazım ...

kasorex

Üye
Kardeş ben yarın sitedeki (symbianjava.tr.gg de bulunan oyunu tekrar upload edeceğim bu defa başka bir dosya upload edeceğim çünkü burada bir terslik var ben oyunu şimdi kendime tekrar yükledim oyun yüklendi ama açılmıyor onu silip arsivdekini yükledim o sorunsuz çalışıyor çalışan versiyonunu yarın siteye upload ederim upload ettiğimde sitenin sağ taraftaki paneline miami oyunu yenilendi diye yazarım birde onu indir çalışması lazım ...
tamam teşekkür ederim..

Sessiz.Gemi

Sessiz.Gemi

Üye
4shared sanırım ayda bir hesabına giriş yapman koşuluyla silmiyor dosyayı,oraya upload edersen mobil versiyonu mevcut o sitenin.Hatta symbian s60v3 programı bile var.
Tüm ekranlar içindir.

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
4shared sanırım ayda bir hesabına giriş yapman koşuluyla silmiyor dosyayı,oraya upload edersen mobil versiyonu mevcut o sitenin.Hatta symbian s60v3 programı bile var. Tüm ekranlar içindir.
Kardeş tüm oyunları ziddu.com a yüklüyorum ve değiştirmeyeceğim çünkü ziddu da 10 dosyayı aynı anda upload edebiliyorum ve mobilden indiriliyor...

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
tamam arkadaşlar de bulunan MİAMİ NİGHTS 2 oyununu yeniledim ve tüm dosyaları ziddu.com a upload ettim bugun itibariyle çok begeneceginiz 4 Türkçe oyun daha ekledim...

atakan25

atakan25

Üye
2 sene önce oynuyordum bakalım bu nasıl

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi

siresul-elessar

Üye
dostum siteye girdim ve gerçekten aradığım tüm oyunlar var lakin ziddu.comdan indiremiyorum.beni globe7 diye bir siteye yönlendiriyor yardımcı olabilir misin? telefonum e71 hack yapmadım

cucutech

Üye
Te$ekkür.

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
dostum siteye girdim ve gerçekten aradığım tüm oyunlar var lakin ziddu.comdan indiremiyorum.beni globe7 diye bir siteye yönlendiriyor yardımcı olabilir misin? telefonum e71 hack yapmadım

Kardeş pc den indirmeyi dene ya da opera mini ile gir o zaman indirebilirsin ama senin için kötü bir haberim var senin telefon e71 ve senin telefona oyunlar uyum sağlamaz....

----------Eklendi @ 13:25:31 ---------- Yazıldı @ 13:25:08 ----------

Birşey değil kardeş

siresul-elessar

Üye
harbiden mi ya...peki ben telefonuma uygun oyunları nasıl bulabilirim? Monopoly olsun miami nights olsun onları arayıp bulamıyorum:S

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
harbiden mi ya...peki ben telefonuma uygun oyunları nasıl bulabilirim? Monopoly olsun miami nights olsun onları arayıp bulamıyorum:S

Kardeş bende senin telefonuna uyumlu 6 tane türkçe oyun var bunları en kısa zamanda siteye koyacağım bunlarda benden sana bayram hediyesi olsun xd
Siteye Eklenecek Oyunlar
Cranium
G I Joe
Mystery Mania
My Sims
Xmen Wolwerine
Worms 2010
Bu oyunları yüklediğimde şöyle bir sayfa açacağım 320x240 Türkçe oyunlar bu sayfadan indirebilirsin

Bu arada istediğin bütün oyunların senin ekran boyutuna uygun olanını bulabilirim....Zaten yakında siteye INGILIZCE 320x240 oyun paketi yapacağım içinde en çok oynananan bütün oyunlar olacak...

siresul-elessar

Üye
çok teşekkürler kardeşim :) monopoly ve sims tarzı oyunlara ilgim var da :) ama ingilizce olunca tamamını anlayamıyorsun o yüzden sıkıntı yaşıyorum :) tamam kardeş teşekkürler:)

SHS

SHS

Üye
emeğine sağlık:good:

merveatasoy

merveatasoy

Üye
teşekkürler

emreyilmaz

Üye
tşk

Waspertius12

Üye
Ya bn indirdim ama açamıom dosya biçimi desteklendmiyor dio bnm telefonun markası nokia 7230 ?

Üst Alt