bomba gibi editleme :D

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
galiba hala yok bi abilerimiz el atsa diyorum

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
deniyorum hemen
ben fotoğrafta ki gibi aradım bu güzel değil o daha iyi :)

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
dosya felan atmadım :) sadece yükledim atacak miydim :) ve nereye atacağım :P

Eduardo58

Eduardo58

Üye
insallah yuklerler
Al bakalım bunu dene .zip içerisindeki .sis dosyasını normal yükle ve IUnlock KitKat Mod dosyasının içindeki Private da .sis i kurduğun sürücünün ana dizinine at bir de sonucu yazarsan sevinirim :) :
Bu arada şifreli kilit ne durumda @okankayci ?

Son düzenleme:
BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
bende onu soruyorum şifreli olan

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Al bakalım bunu dene .zip içerisindeki .sis dosyasını normal yükle ve IUnlock KitKat Mod dosyasının içindeki Private da .sis i kurduğun sürücünün ana dizinine at bir de sonucu yazarsan sevinirim :) :

tm abi dedigin gibi yaptim goruntu oldu guzelde oldu valla ellerine saglik yapanlarrinda uygulamayi atkaplana aldiktan sonra kitleyip aciyorum ama prjinal kilit ekrani geliyor bu gelmiyor

Eduardo58

Eduardo58

Üye
tm abi dedigin gibi yaptim goruntu oldu guzelde oldu valla ellerine saglik yapanlarrinda uygulamayi atkaplana aldiktan sonra kitleyip aciyorum ama prjinal kilit ekrani geliyor bu gelmiyor
O sorun var ona şu anda yapabileceğim bir şey yok sadece ekranı açmak için Orta [Beyaz] Tuş yerine Sağ [Kırmızı] Tuş veya Sol [Yeşil] Tuş u kullanırsan direk bu kilit ekranı gelir. :)

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
bende onu soruyorum şifreli olan
yapmak için ara verdıgımı konuda belırttım sınavlardan zamanım olmuyor pek :)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
O sorun var ona şu anda yapabileceğim bir şey yok sadece ekranı açmak için Orta [Beyaz] Tuş yerine Sağ [Kırmızı] Tuş veya Sol [Yeşil] Tuş u kullanırsan direk bu kilit ekranı gelir. :)

tm abi sagolasin

exp_l0it

exp_l0it

Üye
s60v5 de bişeler uyarlasan be abi. Hem yukarı kaldırma hem şifresolan şöyle :P

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
:(

Eduardo58

Eduardo58

Üye
s60v5 de bişeler uyarlasan be abi. Hem yukarı kaldırma hem şifresolan şöyle :P
@okankayci doğru söylüyor, bu programı s60v5 telefonlar desteklemiyor. Ben de şu an sadece Symbian Belle ve biraz da Android KitKat sistemleri ile uğraşıyorum. Modifiye yapabilirsem şu an için ancak Belle için yapabilirim. Şu uygulamaları dene çalışma garantisi vermiyorum büyük ihtimalle uyumlu olması gerek s60v5 le ama: ve ThinkChange MazeLock v2.0 S60v5 SymbianOS 9.4 Signed [ tuş Kilidi] - MaxiCep s60v5 için benim bildiğim bunlar kusura bakma. :)

exp_l0it

exp_l0it

Üye
@okankayci doğru söylüyor, bu programı s60v5 telefonlar desteklemiyor. Ben de şu an sadece Symbian Belle ve biraz da Android KitKat sistemleri ile uğraşıyorum. Modifiye yapabilirsem şu an için ancak Belle için yapabilirim. Şu uygulamaları dene çalışma garantisi vermiyorum büyük ihtimalle uyumlu olması gerek s60v5 le ama: ve ThinkChange MazeLock v2.0 S60v5 SymbianOS 9.4 Signed [ tuş Kilidi] - MaxiCep s60v5 için benim bildiğim bunlar kusura bakma. :)
eyvallah abi onlar var zatenbende de. Sıkıyo bir süre sonra.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
e okul bitti devam etsen diyorum @okankayci

• Beğen
Tepkiler: burak1553
BozKurt0102

BozKurt0102

Üye

Üst Alt