bolt wep browser-internet tarayıcısı

Sponsorlu Bağlantılar

AnakondaTR

AnakondaTR

Üye
Aradığımı Buldum Saolasın Kardeşim

byl82

Kapalı Hesap
güzel uygulama ama wap sitelerini açmıyor paylaşım için teşekkürler

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

emirhancakir

Üye
Ben telefondan giriyorum. Acaba dosyayı şifresiz zipleyip atarmisin lutfen. Nokia N70 telefon kullanıyorum.

ahmed51447

Üye
bu programı nerden indirecegiz

dmxyasin

dmxyasin

Üye
teşekkürler.

Bılalbılo

Üye
N70te nasıl ızlenıyor kardes ben yapamadim ayrıca facebook da ızlenıyormu

reb0rn

Üye
kontor gidio bunda :s

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
N70te nasıl ızlenıyor kardes ben yapamadim ayrıca facebook da ızlenıyormu
Evet birkez daha denedim izleniyor favorilerim adlı yerden youtubeye tıkla bağlan daha sonra izlemek istediğin videonun üstüne tıkla bir video penceresi açılacak sonrada play butonuna tıkla online olarak izlemeye başlayacaksın...:oke:

burak_ergun_

Üye
gardaşımmm çok sağolsın ama bende facebooktan video izlerken adobe flashi yükle diyor :d

Bılalbılo

Üye
Face den ızlenmıyor sadece youtubedn izlenir bende ızlıyorum orda srcah bolumun altındakı video veya show tıkla sonra ızleyecegn videoyu tıkla connec gelır ardından yuzde olarak sayıp tamamlanınca acar ama 10 sn ızlenıyor ve tekrarlıyor pek randumanlı degıl

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca bolt 1.70 cıktı bu versıyon bıraz daha hızlı

maho022

Üye
aga 6300 dan oluyormu

_StanicEnemy_

_StanicEnemy_

Üye
tessekkurler

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
gardaşımmm çok sağolsın ama bende facebooktan video izlerken adobe flashi yükle diyor :d
Evet facede öyle diyor...:evet:
Face den ızlenmıyor sadece youtubedn izlenir bende ızlıyorum orda srcah bolumun altındakı video veya show tıkla sonra ızleyecegn videoyu tıkla connec gelır ardından yuzde olarak sayıp tamamlanınca acar ama 10 sn ızlenıyor ve tekrarlıyor pek randumanlı degıl

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca bolt 1.70 cıktı bu versıyon bıraz daha hızlı

aga 6300 dan oluyormu
Olması lazım...
Rica ederim...

NİŞANCİ

Üye
saol emeğe saygı

ackurt19

Üye
slmkardeç bende nokıa 3120 var.bolt türkce programınınasıl indirebilirim.bende pc yok.telefondan indirmem gerek.opera mini kullanıyorum.telefon 05446334659

Üst Alt