Bolt browser v2.31 j2me [ hızlı video destekli web browser

Sponsorlu Bağlantılar

xErKaNx

Üye
selam arkadaslar bende suanda bolt browserin 2.31 surumu yuklu ama bir soru var. Nedense videolari izlerken 3-5 saniyede bir yukleniyor diyor aciyor ve yine 3-5 saniye sonra yine yukleniyor diyor. Hep boyle izleniyor. Bu da cok zevksiz oluyor bunun sorununu cozen varmi. Bu sorunsuz izleyenler arasinda n73 kullanicisi varmi acaba. Hattim vodafone sinirsiz internetim var. Saygilar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu sorun hızın düşük olmasından kaynaklanır.

Afşın

Afşın

Üye
Teşekkürler dostum sağol

okankoc

okankoc

Üye
cok saol:naughty:

kaptanlar

kaptanlar

Üye
Sagolasin kardes

tugray yüzen

tugray yüzen

Üye
teşekkürler güzel bir program youtube videolarını gösteriyor ama ses yok birde facebook videolarını açmıyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim .............................................................................................................................. bugün telefona hardformat attım bolt u tekrar yükledim.youtube videolarını sesli izleyebiliyorum. nasıl oldu bilmiyorum.formattan sonra telefonu tekrar hacklayemedim.programları secman la yükledim.secman biraz karışık format atmadan önce iyice düşünün.

sadem-

sadem-

Üye
Evet benim tel n73 youtube'deki ya da başka bir siteden video yükleniyor oynuyor ama ses çıkmıyor,hoparlörü kulağına yakınlaştıginda sanki siyah beyaz tv'lerde ki karıncala sesi geliyor.aynı sürümü arkadaşım nokia 6300 demedim sorunsuz oynuyor...anlamadım gitti.yardımcı olun lütfen...

yusufuajoseph

Üye
arkadaşlar ben bu bolt'un bütün versiyonlarını denedim.program yükleniyo ama açtığında bolt loading yazıyo orda kalıyo.sorun nedir acaba tel n97

draligus

draligus

Üye
Türkçe karakterler de görünmüyor

daristan

Üye
arkadaşlar ben bu bolt'un bütün versiyonlarını denedim.program yükleniyo ama açtığında bolt loading yazıyo orda kalıyo.sorun nedir acaba tel n97
boltvizard ı calıştırsan sorun kalmaz program acılırken sana wizard acılsınmı diye soruyor ona evet de ne zaman video yu gördunse yes e tıkla ve devam et ok

Anomis241

Anomis241

Üye
arkadaşlar boltun 2.31 surumu 360x640 ekran guruntusunu bulamadım internete cok araştırdım elinde olan varsa yuklermi birde boltun 5800 yukledigimde alta ekran tuşlarını kapatmayı bilen varmı şimdediden teşekurler ..

--------------- Ekleme ---------------

Bolt browserin güncellenmiş yeni versiyonu bu sürümde hızlı sayfa açmayı vaad ediyorlar.

arkadaşlar boltun 2.31 surumu 360x640 ekran guruntusunu bulamadım internete cok araştırdım elinde olan varsa yuklermi birde boltun 5800 yukledigimde alta ekran tuşlarını kapatmayı bilen varmı şimdediden teşekurler ..

resulemre89

resulemre89

Üye
sağolasın kardeşim

merwyn_

Üye
dostum boltu yükledim.....
programı açıp işte oturuma izin veryormusun diyor bende ewt diyorum bolt loading diyor sonra ;
internet not available.check network service.. diyor.
wap wireless yada net uyarısı gelmeden bu uyarı geliyor :S
ne yapmam lazım ?
nasıl etmem lazım yardım pls :S

bu arada v52 yüklü...:off::off::off:

dadyof

Üye
açmıyo youtube takı vıdeoları

ffevcinn

Üye
türkçe karakterleri nasıl bıulvaz arkadaşlar

ilkerkeskin77

Üye
teşekkürler

place3461

place3461

Üye
Flash player yüklü olmadan nasil açabilir ki youtübe videolarini bence orada bi yankısınız var her telefon oynatamaz videolari

4MaGuS

4MaGuS

Üye
sa beyler telefon n73 adobe flash player 3.0 yüklü ve bolt 2.31den sadece youtubedeki vidyoları açıyor diger vidyoları açarken flash player 10.0 yükle diyor ne yapmam lazım yardım pls

hasman

Üye
türkçe karakterleri desteklemiyor,e71 de denendi...

Üst Alt