[Boldbeast] Boldbeast Recorder v3.20(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

temm06

Üye
para vermeden olanı varmı

berimen63

berimen63

Üye
bunun türkçesi ve tam sürümü yok mu

Dereck

Dereck

Üye
ben abc recorder kullanıyorum hem şarj yemiyor hem hiç sorunu yok.

GeceBekcisi

GeceBekcisi

Üye
Buradaki yanlış bilgiyi düzeltmek için Boldbeast'in sitesinden yaptığım alıntıyı aktarıyorum.Son sürüm (Boldbeast Nokia Call Recorder 3.30) ile ilk kez orijinal olarak Türkçeleştirildi ve Türkçeleştiren de Emre CAN'dır.Bilginize...

05/18/2012 Released Boldbeast Nokia Call Recorder 3.30 publicly.

• Added features
  • 1. Added 2 languages: Arabic (thanks to Jamal), Turkish (thanks to Emre Can).
    2. Added an option to select the folder to save recorded clips (private folder / public folder).
    3. Added a setting item, now you can set how many clips to be displayed at most in the clip list screen.
    4. The software is optimized in many ways.
  • Fixed bugs Searching clips now is not case-sensitive.

Yanlış bilgi olduğunu ıspatla, gidip kimliği değiştireyim bari. Ben de kendi ismimi bilmiyorum galiba...

idrisyazar

Üye
teşekkürler

Dereck

Dereck

Üye
bende bold beasta geçiş yaptım. önceden abc recorder kullanıyordum ancak abc recorder daki ses kayıtlarını otomatik mail ile gönderme fonksiyonu çalışmıyor. bu bold beasttaki çalışıyor. tekrar teşekkürler

gutihaz1

gutihaz1

Üye
iki gündür bütün progranları indirdim hepsinde bip sesi var çalışan durumda olanların linki ölü başka bir siteden türkçe kayıtlı sürüm buldum linki bu

yukarıdaki zip dosyasını patches klasörüne atıp rompatcher dan aktif yapın gerek bu programda gerekte totalrecall abcrecorder gibi programlarda hatasız çalıştı bip sesini tamamen kesti

Son düzenleme:
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
fp2,dede oluyormu bipsiz olarak çalışıyormu?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
bende 30 saniye falan kayıt yapıyor kod falan isitiyor
-30 saniye olan kayıtları nereye atıyor bilgisi olan varmı?
-en son versiyonunu eklermisiniz türkçe ve full

Üst Alt