.BLZ Uzantılı NGAGE Oyunlarının Yüklenmesi

Sponsorlu Bağlantılar

..::MAFIA::..

Üye
<div class='quotetop'>(Ozan007 &#064; Jan 24 2006, 09&#58;29 PM) [post=262227]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar boş yere uğraşmayın diye ben 6670&#39;de çalışan ve çalışmayan n-gage oyunların listesini yayınlıyorum.İşinize yarar inşallah...

Ashen - Çalışmadı
Call of Duty - Ok
Crash Nitro Kart - Çalışmadı
Elder Scrolls Travels Shadowkey - çalışmadı ilk seferde açılmıştı.
Fifa 2004 - Ok
Fifa 2005 - Çalışmadı
MLB Slam - Ok
Moto GP - Ok
NCAA Football 2004 - Ok
Pandemonium - Çalışmadı
Puyo Pop - Ok
Puzzle Bobble - Ok
Rayman 3 - Ok
Red Faction - Ok
Sega Rally - Ok
SonicN - Ok
Spiderman 2 - Belli değil
Splinter Cell Team Stealth Action - Açıldı ama oynanmayacak şekilde Renkler bozuk
SSX - Çalışmadı
Super Monkey Ball - Ok
Tiger Woods PGA Tour 2004 - Açıldı ama oynanmayacak şekilde Renkler bozuk
Tomb Raider - Çalışmadı
Tony Hawk Pro Skater - Çalışmadı
Virtual Tennis - Ok
X-Men - Açıldı ama oynanmayacak şekilde Renkler bozuk

NOT:Alıntıdır...
[/b][/quote]
yaa dostum sen çalıştırdın helal olsunda indirdiğim rar dosyalarının içindekiler kof çıkıyo benim içnde adresler felan var

ahmetizma

Üye
bende pc suit yok hafıza kartı okuyucu var bu işi nasıl yapacam yardımcı olur musun?

REBEL_LEO

Üye
abicim zaten 300 bayt ngage oyunu olmaz icndeki adresi kes yapıstır yoluyla int.explorer a yapıstır download et

kralkan

Üye
ya arkadaşlar ii güzel anlatmışsınız da bazı ngage oyunları blz uzantılı değil system içinde apps ve libs klasörleri içinde dağınık olarak yer alıyor peki bunlar için hangi işlemi yapıcaz... bu konuda bilgi verildi mi verildiyse nerdedir?

kralkan

Üye
<div class='quotetop'>(kralkan &#064; Mar 7 2006, 03&#58;54 PM) [post=291977]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya arkadaşlar ii güzel anlatmışsınız da bazı ngage oyunları blz uzantılı değil system içinde apps ve libs klasörleri içinde dağınık olarak yer alıyor peki bunlar için hangi işlemi yapıcaz... bu konuda bilgi verildi mi verildiyse nerdedir?
[/b][/quote]

pardon varmış yahu kusura bakmayın şimdi gördüm...

Üye
dikkattttt bu oyunlar bazı uygulamarada sorun yapıyorrr şahsen bende oldu çıldırıyodum internete bağlanamıyo bu sorunu yapan oyunlardan biri redfact zati 6630 çalışmıyo bide demişler ki tomrider 6630 da çalışır oda yanlış

Üye
bide bu n-gage ouynlarının zip veya rar şifresi maxicep.com felan değil neeee dir bunun doğrusu

scant of blood

Üye
arkadaşlar bu blzinstapp programını uzun zamandır arıyorum ama bi türlü bulamıyorum: nolur yardım edin&#33;&#33;&#33;

gkhntlbs

Üye
selam data kablosuyla nasıl yükleyeceğimzi anlatırsan sevinirim

EMRE8181

Üye
tamamda bu programı nereden insirecem :@

tektabancam

Üye

burdan

Üst Alt