Bluetooth'tan Bedava Konuş

Sponsorlu Bağlantılar

aauz

aauz

Üye
güzel gıcıklık olsun diye bile konusulur:)

tolgalatas

tolgalatas

Üye
iide apartmanın içindekini bile görmüyo bluetooth

--------------- Ekleme ---------------

nese eline sağlık kardeşim

DeJaVu1906

DeJaVu1906

Üye
cok saol

prenscin

prenscin

Üye
abicim palyaşım için saol ama bunınla konuşma yapılmıyor kı sadece aryananın resmini görme programı

mKcReat!Ve

mKcReat!Ve

Üye
güzel prg

teldekop

Üye
bu proyu anca hırsız polis oynarken kullanırsın :D

memet9218

Üye
tesekkur

memohayt

memohayt

Üye
saol kardeş

biLaL1755

biLaL1755

Üye
beki Her iki tlf da da ßu programın bulunması şart mı yoksa sadece ßirisinde mi gerekiyor!!!

ciah

Üye
abicim palyaşım için saol ama bunınla konuşma yapılmıyor kı sadece aryananın resmini görme programı

Haklısın arkadaşım ben daha önce bu programı kullanmıştım.sadece arayan ve aranan kişilerin resimlerini gösterir bu programm.....bluetooth la kesinlikle bir alakası yoktur....

Ama yinede paylaşan arkadaşa teşekkür ederiz..Umarım bu hata en kısa zamanda düzeltilir..

Saygılar...

orsesko

orsesko

Üye
evt yani

general-84

general-84

Üye
deneyen var mı çalıştı mı?

ozkana

ozkana

Üye
paylaşım demek link vermek diil kardeşim açıklaması nerde bunun ???

hayatsin_2505

Üye
yuh be size bende gerçekten böyle bişy war sandım bi anda heycanla cevapları okurken hayal kurmaya bile başladım:D ama böyle bişey olsa süper olurdu

ozkana

ozkana

Üye
Arkadaşlar onca yorum yazılmış ama ben denedim diyen olmamış..deneyenler lütfen msj yazsınlar..yazsınlarki bizim zamanmız boşa gitmesin

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
Huh...Dershanede,Okulda,Yurtta her telefona lazım. :D:D:D:D

sait dinçoglu

Üye
Arkadaşlar bence bu program hiç bişeye yaramaz. eğer bluetooht ile mesajlaşmak istiyorsanız NOTLAR bölümünde yazıp gönderin.
İllaki KOnuşmak istiyorsanız, power dictaphone yükleyip düşük kalitede,küçük boyutlu ses kaydederek gönderin. bi siz gönderirsiniz bi karşınızdaki :oke:
Başka secenek yok. ben notlardan mesajlaşmayı çok kullanıyorum ev arkdaşımla

sahan68

sahan68

Üye
kardes bluetoot ile konuşma mesafesi nekadar

AkreP_KraL_19_1

AkreP_KraL_19_1

Üye
teşekkür ederim emeğine sağlık

wyruss

Üye
ya bi program koyuyosunuz adam gibi açıklamıyonuz bişiy değil sitenin güvenilirliğini sarsıyorsunuz bu ne ya !... kendin denemeden ne program koyuyosun bu kadar adam yazmış bi takip et koyduğun programı site editörleri bence bu konulara önem göstermeli....

Üst Alt