Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth kulaklık tavsiyesi
arkadaşlar lumia 1520 kullanıyorum. bluetooth kulaklık almak istiyorum.
istediğim özellikler
dışarıda ki sesi engellesin
kulak için olsun
müzik dinleme özelliği olsun
sesi çok ahım şahım olmasına gerek yok kablolu kulaklığı kadar kaliteli olsa yeter.
kablo olmasın istiyorum direk kulak arkasına takılan model daha iyi olur.
tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
nokia carelerde falan kulaklıklar var ancak kablolu ve üzerinde ses kısma durdurma çalıştırma gibi ayarlarda mevcut şuna benzer biraz daha farklı 69tl idi ben sormuştum bence bu güzel ve kulaklık kısmıda değiştiriliyor aparat kablosuz olmasını sağlıyor

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
    Konu Sahibi
nokia carelerde falan kulaklıklar var ancak kablolu ve üzerinde ses kısma durdurma çalıştırma gibi ayarlarda mevcut şuna benzer biraz daha farklı 69tl idi ben sormuştum bence bu güzel ve kulaklık kısmıda değiştiriliyor aparat kablosuz olmasını sağlıyor
güzel gözüküyor... arkada ki sesleri engelleyebiliyor mu? tamamını olmasa da bi kısmını konuşma yaparken çok sıkıntı oluyor

fk555897

fk555897

Üye
Ben Samsung HS3000 kullanıyorum. Çok güzel bir kulaklık kesinlikle öneririm. 6 saate kadar müzik dinleme süresi var diyor Samsung'un sitesinde. 2 gündür kullanıyorum şarj göstergesi hala mavi (%80-100)'de.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
güzel gözüküyor... arkada ki sesleri engelleyebiliyor mu? tamamını olmasa da bi kısmını konuşma yaparken çok sıkıntı oluyor
açıkçası bende bilmiyorum bunu almak istiyorum sadece sizede önereyim dedim

flawless_kyo

Üye
bnde sony xperia z kullanıyorum bluetooht kulaklık olarak mw600 var harika bi cihaz kesin tafsiye ederim

Üst Alt