Bluetooth kulaklık sorun çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

salih1906baba

salih1906baba

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth kulaklık sorun çözümü
[sıze=3]bluetooth kulaklığı kullaanmak için yapmanız gereken adımlar :[/sıze]
[sıze=3][/sıze]
[sıze=3]1) kulaklığı şarj edin en az 2 saat üzerindeki kırmızı ışık maviye dönene kadar[/sıze]
[sıze=3][/sıze]
[sıze=3]2) genellikle kişiler burada yanlış yapıyor ... Arkadaşlar kulaklık şarj olduktan sonra 10 sn kadar fln sürekli açma tuşuna basın mavi ışık kesik kesik deil tam gelene kadar !!![/sıze]
[sıze=3][/sıze]
[sıze=3]3) telefonunuzda bluetoothu açın ve "yeni eşleşmiş cihaz"a gelin aratın ...[/sıze]
[sıze=3][/sıze]
[sıze=3]4) bulduğunda sizden şifre isteyecektir . şifre kullanım kılavuzunda yazar ama genellikle "12345" veya "0000" dır.[/sıze]
[sıze=3][/sıze]
[sıze=3]5) 4.işlemi yaptığınızda bazı kulaklıklar otomatik bağlanır ama bazıları bağlanmaz o yüzden üzerine gelin bağlan diyin ...[/sıze]

• Beğen
Tepkiler: kol@j

kol@j

kol@j

Üye
paylaşımın için teşekkür ederim...

hasanarda22

hasanarda22

Üye
samsung wep 460 kullanıyorum Nokia 3250 ile eşleştirdim onda kullanıyorm ama başka telefonlar bulamıyor onu sorun nedir acaba?

63urfalı

63urfalı

Üye
tşk

esser13

Üye
samsung wep 460 kullanıyorum Nokia 3250 ile eşleştirdim onda kullanıyorm ama başka telefonlar bulamıyor onu sorun nedir acaba?

Kulaklığı kapat tekrar açarken mavi ısık yanana kadar açma tuşuna basmaya devam et telefonların cihazı görecektir.

• Beğen
Tepkiler: remzikurt
ensar14

ensar14

Üye
benim nokia 6300 tel. var samsung wep460 blu.kulaklık aldım fakat tanımıyor nedeni ne olabilir ne yapayım ??

gormen67

Üye
basılı mı tutucaz ?

gladio57

gladio57

Üye
merhaba.ben cıhazı yenı aldım cıhaz ttec bluetoth kulaklık.ılk kullandıgım ıcın 2 saaat sarzda durdu.k.lavuzunda sarz dolunca kırmızı ısık soner dıyo ama hala sonmedı ve cıhazı sarza koyalı 2 saaatı gectı.cıhazı sardayken calıstrınca calısıyor ama sarzdan cıkarınca cıhaz acılmıyor.acıl cevap

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
merhaba.ben cıhazı yenı aldım cıhaz ttec bluetoth kulaklık.ılk kullandıgım ıcın 2 saaat sarzda durdu.k.lavuzunda sarz dolunca kırmızı ısık soner dıyo ama hala sonmedı ve cıhazı sarza koyalı 2 saaatı gectı.cıhazı sardayken calıstrınca calısıyor ama sarzdan cıkarınca cıhaz acılmıyor.acıl cevap
Sizin Cihaz arizali olabilir. Buradaki anlatilan baska bir sey.

Misafir - 751352

Kardeşim ben Huawei mate 10 lite kullanıyorum Bluetooth kulaklık aldım eşleşmiyor yardımcı olursanız sevinirim

Cadillac34

Üye
Kardeşim ben Huawei mate 10 lite kullanıyorum Bluetooth kulaklık aldım eşleşmiyor yardımcı olursanız sevinirim
Ürün almadan önce telefonlarınıza uyumlu mu değil mi diye test edin ya da ordaki danışmanlara test ettirin. Ürün arızalı olabilir. Ürünü aldığınız yere bunu söyleyin.

furqanberq

Üye
Iyi günler Jbl kulaklık aldım telefonla ilk başta eşleşti sonra eleştirmeyi kaldırdım ve bir daha eşleştirmedim pin veya passkey yanlış uyarısı veriyor
Nasıl halledebilirim
Şimdiden çok teşekkürler

Üst Alt