Bluetooth ile başkasının teleni kapat!! Bombaaa!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

WwwkillermanwwW

WwwkillermanwwW

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth ile başkasının teleni kapat!! Bombaaa!!!!
işte burda çok kullanışlı bi kod tele attıktan sonra sadece " © " bu kodu boşluklarla birlikte bluetooth isminiz yerine yazın.. Etrafınızdakilerin telefonları kapanıcak kimse siz ordayken bluetooth u kullanamayacak denedim onayladım...Ve bomba virüs vb gelme ihtimalini düşürdüğü idda ediliyor...

BuyRun LinK :

• Beğen
Tepkiler: Dead.Or.Alive 16, tektonik1907, delrico ve 56 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.:oke:

WwwkillermanwwW

WwwkillermanwwW

Üye
    Konu Sahibi
saolsın..

NobLe

NobLe

Üye
sağol fakat bilmeni isterim bazı telefonlarda çalışmıyor bu yani ben NOkia 7610 da denedim 6680 6230i gibi telleri kapatmadı :oke:

WwwkillermanwwW

WwwkillermanwwW

Üye
    Konu Sahibi
bazı programların öyle özellikleri oluyor bunu biliyorum.. her tele uymuyor

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
ilginç bir ara deniyelim bakalım

WwwkillermanwwW

WwwkillermanwwW

Üye
    Konu Sahibi
bncede dene süper bişe :)

everest11

everest11

Üye
Bı ara bı ıngılız bulmustu nokıa bı hatasımıs ama 2005 yılında bıze gelsı yanı 6600 gıbı tellerdeo luyo ben cok yaptım mıletın telı hep kapanırdı

WwwkillermanwwW

WwwkillermanwwW

Üye
    Konu Sahibi
paylaşımın için saol..

oguzhan356

Üye
yazamıyorum nasıl yazcam o sembolu bulamıyorum...

• Beğen
Tepkiler: bilal aktas
cglr07

cglr07

Üye
yuvarlak içindeki c varya işte o çıkmıyor bluteeoth yerinde ismi yapamıyorum öyle

serif55

serif55

Üye
yuvarlak içindeki c varya işte o çıkmıyor bluteeoth yerinde ismi yapamıyorum öyle
başlat + tüm programlar + donatılar + sistem araçları + karakter eşlem diye bi uygulama var ordan bulabilirsin istediğin sembolü bulduktan sonra hile nası yazılıyosa pc yeni metin belgesi açıp aynısını yaz kaydet çık,metin belgesini telefona at xplore dan metin belgesini açıp aynen kalem tuşuyla kopyala sonra bluetooth menüsünden ad deiştir yapıp yine kalem tuşuyla yapıştır yap ok....

biraz uzun oldu sanırım ama yardımcı olduysam ne mutlu bana

• Beğen
Tepkiler: tirintaz

oguzhan356

Üye
saolasın kardeş.

WwwkillermanwwW

WwwkillermanwwW

Üye
    Konu Sahibi
:S:S

cCeaNn

cCeaNn

Üye
arkadaşlar bunu yükledim fakat o işareti bulamıyorum vede kalem tuşu yok benim telefonumda(n78) yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

nokıa_n95

Üye
hersey güzelde o yuvarlac ıcındekı c yı nasıl yapacagız benım tlfnum n95 ama bır türlü yapamadım metın belgesı ıle olmuyor lutfen bır care :((

manyaqq__26

manyaqq__26

Üye
başlat + tüm programlar + donatılar + sistem araçları + karakter eşlem diye bi uygulama var ordan bulabilirsin istediğin sembolü bulduktan sonra hile nası yazılıyosa pc yeni metin belgesi açıp aynısını yaz kaydet çık,metin belgesini telefona at xplore dan metin belgesini açıp aynen kalem tuşuyla kopyala sonra bluetooth menüsünden ad deiştir yapıp yine kalem tuşuyla yapıştır yap ok....

biraz uzun oldu sanırım ama yardımcı olduysam ne mutlu bana

walla senın dedıklerının aynısını yaptım metın belgesı olarak attım xplorer'la actım ama ? boyle qosterıo :S

_DJ

_DJ

Üye
eline sağLık :) Lise maceralı zamanında olcaktı bunlar :$

MicRoP

MicRoP

Üye
Yoq olmadıııı

Üst Alt