BlueFTP.v1.10_Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

craftXXX

Üye
bende çalışmadı 6600 sorun ne olabilir

faruk12

Üye
teşekkürler

zakkumagaci19

Üye
arkadaşım bende türkçelerştirmeye başlamıştm yarısına geldim birden aklıma geldi googledan bir aratıyım belki vardır dedim. varmış ellerine sağlık. ayrıca programda çok güzeldir

73mavi

Üye
tşk

jackalx_06

jackalx_06

Üye
sağol.

clan_x2

clan_x2

Üye
Teşekkürler güzel program temaların icinden ressimleri saatleri varsa zil seslerini alabiliyosun_________

DESTROYA

DESTROYA

Üye
Beyler bu tarz programalrı tel e nası yuklıyecem bilen varsa anlatabılırmı

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar sakın yuklemeyın benım bluettoht calısmaz oldu telım n70

dostum bu proları ben bizzat kendim kullandım denedim tüm özellik lerini bi zararı varmı yokmu diye öyle paylaştım sen şimdi ne demek istiyon. suçu programda dedeğil kendin de ara

SON KRAL65

SON KRAL65

Üye
tşkler saoL...!

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
ellerine sağlık

halil1024

halil1024

Üye
çok saol emeğe saygı :bye2:

AROSİ

AROSİ

Üye
Arkadaşlar bu program ile başka bir kişinin telefonu bluetooth ile bağlanarak tabi karşı tarafın izniyle onu dosyalarını gorebilir kendine kopyalayabilir yada kendinde aktarabilir silebilir ve daha bir çok şeyi yapabilirsiniz.Diğer bir değişle bluetooth ile telefonunu yönetebilirsiniz. Ayrıca görünümüde çok şık bir program. Benim çok hoşuma gitti. :-)

Benden önemli not: s60 telefonlarda sadece mesaj gelen kutusunu görür. Diğer telefonlarda tüm telefon hafızasını görür. Bide açılışta karşısına çıkan reklama aldırmayın 15 saniye bekleyin daha gelmez.

Türkçeleştirme: dj_turan
bzuk:hmmm

efsane11900

efsane11900

Üye
teşekkrler

isature

Üye
teşekkürler

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
program çalışıyorrr. ÇAlıştıramıyosanız o ayrıı bi konu ve sizin sorununuzzz.

gfbli423

Üye
süper bir yazı musti tebrikler

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
7610da gecersiz sürüm diyor 7610da gecersiz sürüm diyor 7610da gecersiz sürüm diyor

sedat_17

sedat_17

Üye
tesekkürler

o_ğuzhan

Üye
helal olsn

volkanio

volkanio

Üye
:oke: sagol kank :)

Üst Alt