Blackmart Alpha 0.99.2.41 TR

Sponsorlu Bağlantılar

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi

Aynen virüs yok ayrıca akıl var mantık var virüs den çöken android duydunuzmu arkadaşlar hadi diyelim virüs bulaştı uygulamayı silin onuda geçtim sanki bana devlet sırlarını konuauyosunuz sakliyosunuz telefonunuzda ayrıca google istese zaten telefonunuzdaki herseye ulasir baskasida mesajlara dosyalara ulassa ne yapacak takmayin bu kadar virüse filan

Valla yabanci adam senin mesajini ne yapsin?

Kill system32.dll

deepmano

Üye
İndiriyorum insallah hizli indiriyordur

Febris

Febris

Üye
Orjinal galaxy note 10.1 kursam sorun olur mu

volkanik38

volkanik38

Üye
:tşk:

swiffer

Üye
tessekurler. mf linki icin ayrica tessekurler hocam

ahunha

Üye
paralaın üzeri çizili değil bir önceki sürümde çizili idi
bu yeni sürümde çizik yok yine üzretsizmi

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Sağol dostum.

bazaaran

Üye
Biraz yavaş gibi sanki indirmlere play'a göre?

BigBala

Üye
çok sağol üstad

cengiztemurcin

Üye
Arkadaşlar bu programlari indirirken eskiden ücretlerin ustu cizikti bedavaydi simdi bu uygulamada goremedim indirdigimiz ucretli uygulamalarda para kesiliyormu b I lgi verirseniz sevinirim

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bu programlari indirirken eskiden ücretlerin ustu cizikti bedavaydi simdi bu uygulamada goremedim indirdigimiz ucretli uygulamalarda para kesiliyormu b I lgi verirseniz sevinirim

kaanslmz

kaanslmz

Üye
tesekkurler

LifeinHeaven

Üye
hocam ben blacmart alpha yı indirdim fakat şöyle bir sorun var tamam blackmart alphadan paralı oyunlar falan indiriyorum fakat sonra o oyun açılmıyor bir sürü oyun indirdim paralı hiç biri açılmadı bazılarında siyah ekran bazılarında beyaz ekran bazılarında license yok diyor telefon s3 bu arada

- - - Eklendi - - -

birde bazen oyun acıldıktan sonra bir kacşey indiriyor ya orda hiç birşey indirmiyor

fthctn97

Üye
Abi s3 te yükleme engellendi güvenlik açısından telefonunuz google play harici uygulamaların yuklenmesini engellenmeye ayarlamıştır. Yazısı var yardımcı olurmusunuz. .

extra24

Üye
bomba gibi program kardeşim ellerine sağlık

xmustx

xmustx

Üye
teşekkür ederim