Blackberry İçin Programlar

Sponsorlu Bağlantılar

ali_cobanoglu

Üye
slm

always_love27

Üye
slm black berry 8320 ye nasıl oyun tama yüklenir şimdiden tskler

omer053

Üye
Evet var onun bi üs versiyonu var onu yükliceksin bende yükledim artık video kaydede biliyorum :d

arthurbanks

Üye
tekrar merhaba,

okadar baktım ama kimse yazmamış

TRAPSTER...telefona download edip direkt olarak telefona kurabiliorsunuz.
trafik polislerinin radarlarının yerini belirleyebilior
interaktif bir sistem olduğuı için sizin belirlediğiniz polis kontrolü veya güvenlik unsurunu yazıp post it yapabiliorsunuz.
sesle uyarı var.
haritadan takip sistemi..
kurcalamanız gerekli.. faydalı bence 10 üzerinden 9

flycast...
internet radyosu..bildiğiniz gibi BB lerde radyo bulunmamakta ancak bu program bu eksikliğini giderebilior (TR radyoları bulunmamakta) telefona download edip kuruorsunuz sorunsuz olarak çalışıor..

görüşmek üzere

ortiserhan

Üye
arkadaşlar bende balckberry bold war we internette bazı siteleri açamıyorum...skyfire'ı kurabilen warsa söyleyebilir mi nasıl kurduğunu ayrıca başka bi alternatifi olan war mı??

minicepp

Üye
ya bnde 8700 varda nsl atıosunuz progları yeni aldım bnde bayram arifesinde aldım teli yardım ppls [email protected]

cemil299

Üye
arkadaşlar blackbrry 9000 modeli için otomatik olarak tüm kouşmaları kayıt altna alacak bir program arıyorum nokia n70 tel. call recorder programı kullanıyorum ve harika çalışıyor fakat sis. uzantılı olduğu için blackbrryde kullnamıyorum acil yardım . teşekkür ederi

erhanngok

Üye
arkadaşlar blackberry 9000 için program arıyorum, şimdiden teşekkürler

nameofuser

Üye
Merhaba arkadaşlar ,

8320 ve 8100 için Garmin veya benzeri sesli navigasyon programı var mıdır?

Yardımlarınız için teşekkürler.

madmen94

Üye
arkadaslar n97 m war arıza yaptı hıc begenmıyorum bır arkadas 2 hafta once alınmış bold la takas onerdi ne dersiniz kamerası sorun degil bunun dışında ne dersiniz

extremist

extremist

Üye
yardımlarınız için teşekkürler...:)

aspels

Üye
Teşekkürler
BBlight ne işe yarar ve 8300 da kullanılırmı ayarları nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz

benx981

benx981

Üye
selam arkadaşlar sisteme daha bu gün üye oldum ,
turkcellin vermiş olduğu blackberry 8700 telefonu vodafonda çalıştıramıyorum yapmam gereken bi işlem varmı

emperor_ersin

Üye
:ehe:islik

barlali

Üye
teşekkürler

senseman

Üye
daşşağınızı kızlar yesin

Tu_Kiu

Üye
Merhaba Blackberry 9000 yeni kullanıcısıyım.
Cihaza yeni uygulama yüklemek için desktop manegeri çalıştırıyorum.Uygulamayı önce bulamıyor gözata tıkladığım da buluyor uygulamayı seçip ileriyi tıkladığımda aşağıdaki hata mesajını veriyor.
Sorunu nasıl çözerim yardımcı olucak arkadaşlara teşekküt ederim.

--------------- Ekleme ---------------

Merhaba Blackberry 9000 yeni kullanıcısıyım.
Cihazıma App World yüklemek istiyorum ama aşağıya yazdığım hatayı veriyor.Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Sorry your device does not meet the system reguirements that are needed support Blackberry App World.

Red_BlooD_Elf

Red_BlooD_Elf

Üye
Arkadaşlar bold 9700 için oyun arıyorum gta vb. varmı? Ama gta serisinden.

maxsumus79

Üye
selam arkadaşlar 8320 yükleme yapamıyorum yardımlarınızı rica ederim.

madame

Üye
slmm ben bb 9700 kullanıcısıyım alalı kısa bi süre oldu ve ne twitterı ve facebooku bir türlü kapatamıorum
yardımcı olabilirseniz sevnrmm

Üst Alt