Blackberry İçin Programlar

Sponsorlu Bağlantılar

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry İçin Programlar
Blackberry nin hangi modele girdigini bilmedigim icin buraya actım yanlışsa sorry..
Blackberry için programlar arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.tşk.. :sos

UndeRqRo.uNd

Üye
Kardeşim senin için biraz araştırma yaptım,
ilk olarak seri vermelisin serisi olmadan tam yardımcı olamıyorum ama genel programlar veriyorum. Sayfalara gitmek için yazıların üzerine gitmen yeterli.

, ,

(sayfa yalnız IE'de çalışıyor)

Google Maps Mobile
Wireless Link:

Berry 411
Wireless Link:
Desktop Link:

BBToday
Wireless Link:
Desktop Link:

BBReply
Wireless Link:
Desktop Link:

BBLight
Wireless Link:
Desktop Link:

BBWeather
Wireless Link:
Desktop Link:

QuickCompose
Wireless Link:
Desktop Link:

QuickNote
Wireless Link:
Desktop Link:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
modeli 8700 kardeş
saol yardım için

remmaum

Üye
saol emeğin için...:yuru

cankarlo

Üye
yaa arkadaşlar bende de blackberry 7130g var .. msn olarak jivetalk 1.0.2 kullandım 30 gun trial.. supper bi program ama sure bitti. key bulabilirmiyiz ?

youngprogrammer

Üye
teşekürler

myokta

Üye
imdaaaa ya bu 8700g serisinin msn ve harita vee internet baglantısı nasıl nerden yapılıyor yardımcı ola bilirmisiniz:agla

fimar99

Üye
sağol

valaquante

Üye
merhaba arkadaşlar bb için bazı programları bu siteden bulabilirsiniz

sanırım ücretli

emenlik

Üye
program yukleyemıyorum aygıtınız ıcın gecerlı program bulunamadı dıyıp duruo cıldırcam ama

• Beğen
Tepkiler: sadakat_
iskenlii

iskenlii

Üye
sağul

dgscn

Üye
bilgi için tşk

motodrag

Üye
slm millet benmm BB 7130g war ama ne muzık indirebiliyorum ne resim atabiliyorum nede inteernete girebiliyorum baska telefonlardanda muzık resim kabul edmiyorrr

bu sorunları nasıl asabilirim bana yardımcı olursanız cok sewinirim simdiden tesekkur ederim

--------------- Ekleme ---------------

yaa arkadaşlar bende de blackberry 7130g var .. msn olarak jivetalk 1.0.2 kullandım 30 gun trial.. supper bi program ama sure bitti. key bulabilirmiyiz ?

bu prosramı nasıl indirip yukledin banada yardımcı olurmusun acaba:coold:

Cankosoft11

Üye
yha aynen myoktanın dedii gibi

imdaaaa ya bu 8700g serisinin msn ve harita vee internet baglantısı nasıl nerden yapılıyor yardımcı ola bilirmisiniz:2agla:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Paylaşım için sağol

sadistim

sadistim

Üye
güzel tlf

semirar

Üye
bu cıhaza nasıl program yüklenır bilgısı olan yokmu kankıler?

dragstar

Üye
bu cıhaza nasıl program yüklenır bilgısı olan yokmu kankıler?

Selamlar,
Nokia'dan sonra BB kullanmak oldukça değişik ve bir o kadar da zor bir deneyim. Symbian'daki gibi rahat program yükleyemiyorum. Geçen gün bir file managerı aşağıdaki gibi yükleyebildim.
- İstenilen programı önce bilgisayara kaydedin.
- Telefonla birlikte gelen CD'den PC'ye kurduğunuz Desktop Manager uygulamasını açın.
- Önce Application Loader'ı ardından Uygulama Ekle/Kaldır'daki "Başlat"ı tıklatın.
- PC telefonla iletişim kurup, kullanıcı tarafından sonradan yüklenmiş programların listesini
çıkartacak.
- "Gözat"tan yüklenmek istenen programı seçip adımları takip edin.
Yalnız, yüklenecek uygulama bulunup "İleri" tuşuna basılınca daha önceden kullanıcı tarafından yüklenmiş uygulamalar nedense Desktop Manager tarafından kaldırılıyor. :allalla: Kanımca yüklenmek istenen dosyayı PC'de bulup, telefona yüklü uygulamalar listesine ekleyince ("İleri" tuşuna basmadan) telefona kurulmuş oluyor.
Yine de kontrol etmek lazım..

krztn

Üye
meraba bende bb 8310 almayi dusunuyorum ama turkiyede gps ozelligini kullanabiliyormuyuz.
daha once kullanan arkadaslar acaba yardinci olabilirseniz

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
GPS programları Türkiye'de çalışıyor. :oke:

Üst Alt