Blackberry 9530 Storm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muttigirgin

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry 9530 Storm
Merhaba arkadaşlar,
Amerika'dan almış olduğum pasaport kayıtlı Blackberry 9530 Storm telefonumu satmak veya bir üst modelle takas etmek istiyorum.
Telefonla birlikte 8GB hafıza kartı ve 3 adet silikon kılıf verilecektir.
İletişime geçmek isteyenler;[email protected] adlı e-mail adresinden iletişime geçebilirler.Üst model takaslarda üstüne ücret verilebilir.İyi forumlar..
Ürüne yeni 5.0 güncellemesi yapıldığı için içinde bulunan navigasyon gibi programlar silinmiştir.Alan arkadaşların ilgileneceğini umuyorum.Maillerinize bakmak,mail atmak için birebir ;)
Resimlerini bugün(yarın sabah) ekleyeceğim.Takas olarak,HTC Touch2 gibi telefonlar düşünülebilir..
Fiyat olarak;450 TL düşümüyorum.Bu konuda pazarlık payı olabilir..

Resimler 20 Kasım 2010 itibariyle saat 12.38'de yüklenmiştir.

Telefondan birkaç fotoğraf diğer resimler en alt bölümde link olarak verilmiştir.

Diğer resimler,toplu link.

ozanazy

ozanazy

Üye
Resim paylaşmalısın ayrıca fiyat da belirli değil bu nasıl satış :S

muttigirgin

Üye
    Konu Sahibi
Hocam resimleri şimdi paylaşıyorum :)

--------------- Ekleme ---------------

Resimler eklenmiştir..

muttigirgin

Üye
    Konu Sahibi
Satış güncel arkadaşlar :)

redline11

Üye
peki kardeşim bis olmadan nete giriliyormu msn falan birde her hat çalışırmı

stofin

Üye
dostm wıfı varmı yoksa nası yok anlamıyorum

muttigirgin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar üründe Wİ-Fİ yoktur.Kusura bakmayın,bir süre cevap veremedim.(Yurtdışında olduğumdan dolayı) Üründe BİS alarak internete rahatlıkla girebilirsiniz.Ek olarak,Blackberry'nin Storm modellerinde sadece 9550 2 'de Wİ-Fİ vardır.O da Amerika'da üretilerek,Türkiye'de satışı çok azdır.Fiyat olarakta neredeyse 600-700 TL'den başlıyor.
İnternete girmek isterseniz,operatörlerin internet paketleri var :)

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca ekran,resimlerde buğulu çıkmış.Ürünün ekranında herhangi bir problem yoktur.
Kılıfların resimleri istek doğrultusunda eklenebilir.

nokio_6233

nokio_6233

Üye
bu devirde wi-fi'siz cihazmı var artık? çin modellerinde bile hatta en dandik taklit modellerde bile wi-fi varken bunda olmaması hayret verici?

muttigirgin

Üye
    Konu Sahibi
bu devirde wi-fi'siz cihazmı var artık? çin modellerinde bile hatta en dandik taklit modellerde bile wi-fi varken bunda olmaması hayret verici?
Blackberryler'in Storm modellerinden anlamadığınız çok belli,yorumunuzu eleştirmek üzere yaptığınız çok belli.Blackberryler'in üretmiş olduğu bütün Storm modellerinin sadece 9550 2 adlı modelinde Wİ-Fİ vardır.Diğer hiçbirinde Wİ-Fİ bulunmamakta.Araştırsaydınız,görürdünüz.:oke:

Storm modelleri Blackberryler'in dokunmatik ekranlı modelleridir.Bu arada bilmediğiniz için bilgilendirmek istedim.Madem Çin mallarında,daha iyi özellikler var neden burada 2. el ilanlara bakıyorsunuz ? Başka sitelerden çin malı telefonlara yorum yaparak,daha katkılı bir üye olabilirsiniz tahminimce.:oke:

nokio_6233

nokio_6233

Üye
aslında beni pek ilgilendirmez ama bu cihazda olmaması ilginç? valla 2'sini,3'ünü bilmem ama madem böyle üstün özellikli bir cihaz yapıyorlar arayada wi-fi'yi sıkıştırı verseler olmazmıydı?

muttigirgin

Üye
    Konu Sahibi
aslında beni pek ilgilendirmez ama bu cihazda olmaması ilginç? valla 2'sini,3'ünü bilmem ama madem böyle üstün özellikli bir cihaz yapıyorlar arayada wi-fi'yi sıkıştırı verseler olmazmıydı?
Onu ben bilemem arkadaşım.O durumu bu telefonu üreten yetkililere sorman gerekiyor.Ben sadece bu ürünü aldım,internet gereksinimimi başka türlü karşıladım.Alacak arkadaşta öyle olacaktır.Blackberry dokunmatik ekran istiyorsan,Wİ-Fİsizliğe başka türlü katlanacaksın demek ki...

nokio_6233

nokio_6233

Üye
eğer wi-fi'si olsaydı bu cihazı alırdım neyse umarım bi alıcısı çıkar?

nokio_6233

nokio_6233

Üye
bende tşk.ederim ama aradığım ürünü bugün buldum :) darısı senin başına arkadaşım?

nokio_6233

nokio_6233

Üye
benim daha önceden de severekten kullandığım ama satmaya mecbur olduğum :( samsung innov8'in aynısından aldım sıfır olarak vede garantili,faturalı filan o cihaza bayılıyorum resmen hem symbian işletim sistemli hemde 8 megapix. kameralı olması beni cezbediyor kısaca sevdiğim cihazıma yeniden kavuştum :)

muttigirgin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefon kesinlikle telefonculara satılmayacaktır.Bizden 2'ye alıp,dışarda 4'e satacak kişilere satacak telefonum yoktur.Telefonu alacak kişinin,kullanışlılığı için tercih etmesi esasımdır.Bu durumu göz önüne alarak PM gönderirseniz sevinirim.

nokio_6233

nokio_6233

Üye
bencede satma arkadaşın birinde n8 varmış gitmiş bunu telefoncuya kaç para eder die sormuş ve aldığı cevap ise ederi 500 liraymış? kendi öyle söyledi?? senden 500'e alacak kendi dışarıya 1000 liraya satacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt