Blackberry 9000 Bold Windows Themes - Tema

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ata aa, VEDUKA, **Snt ve 12 diğerleri

alperen1313

alperen1313

Üye
paylaşım için çok teşekkürederim umarım paylaşımı bol bir sayfa olur sayfamız

ayazkapli

ayazkapli

Üye
saol kanka

alperen1313

alperen1313

Üye
sende saol kardeşim

crowww

Üye
sadece bold için dimi bu... genede emeğine sağlık...

modalist_02

modalist_02

Üye
tşk

blackberrybold

Üye
arkadaşım çok teşekkürler fakat ben kuramadım yardımcı olabilirmisin?

mucahit4274

Üye
merhaba arkadaşlar. ben temayı kurmayı beceremedim. nasıl yükleniyor bu temalar ciihaza?

selinnnn

Üye
arkadaşlar cvp verebılcek kımse yokmu ? hangı oğenın ıcıne aktarıcaz kabloya bağlıyken ?

cagcob

Üye
bu sıtede kımse kımseye yardımcı olmuo anlamadım gıttı kac kısı sormus bende aynı dertten müzdaribim ama cvp werılmemıs arkadaslara kapatın konuları ozaman bboşa çöplük

yix82

Üye
desktop manager den yükleniyor

korukorune

Üye
desktop manager'ı bilgisayarına kuracaksın,sonra application loader'ı açacaksın o senin bilgisayara kaydettiğin temaları görür(eğer cihazına uygunsa)..

ama en kolayı over the air(ota) yükleme yapman..bunun için de cihazının browserını kullanman gerekir

alide

Üye
Arkadaslar merhaba

ındırdıgınız dosyadakı programları masautune cıkartın daha sonra desktop manager'ı acın ve uygulama ekle den gozatı tıklayın orada cıkan dosyalardan bırını goreceksınız.daha sonra ac butonuna basın ve desktop managerın uzerındekı ılerı butonuna basın daha sonra telefon kapanacak ve bır 5 dk bekleyeceksınıztelefon tekrar acıldıgında program yuklenmıs olacak.bu arada bu sıteyı kuran arkadaslara hedıyem olsun.....

bugss

Üye
slm size bir sey sormak istiyorum ben black berry bold yenı aldım ve telefonum zip dosyalarını calıstırmıyo yardımcı olurmusunuz??????????

hinata1

hinata1

Üye
Blackberry dediler,
Ciğerimi yediler,
İnanmayın siz onlara,
Başınız yanar sonra,
Blackberry adi bir marka.

needtheend

Üye
Blackberry dediler,
Ciğerimi yediler,
İnanmayın siz onlara,
Başınız yanar sonra,
Blackberry adi bir marka.

sen kullanmayı bilmeyenin eline verirsen blackberry telefonu tv kumandası zanneder adi der.:)

• Beğen
Tepkiler: sezer.er
futbol123

futbol123

Üye
tşk.. sağolasın

sikorpiyon

Üye
arkadaslar dosyayı zipten cıkartın içinde cod ve alx uzantılı 2 dosya var.blackberry nizi kablo ile pc ye baglayın ve desktop manager ı acın application loader tıklayın orada telinizde yuklu programları goreceksiniz.gozat seceneği ile alx uzantılı dosyayı tele yukleyebilirsin

lyskpnr

Üye
Telefon hafizasina ya da karta aktarin. .jar ya da .jad uzantili olacak.
Ortama girip menuden arastir diyip depoladiginiz yerden programi secin.
Tiklayin kurar.

assessin0111

Üye
bunlar 9700 e de oluyormu teşekürler...

Üst Alt