BlackBaller(çağrı sms mms engellemek isteyenlere)

Sponsorlu Bağlantılar

umutyolculuğu

Üye
regester kod soruyor

maviay86

Üye
mrb bu proğramı e71 e yüklediğim zaman sertifika süresi dolmuş diye bi uyarı gelir bunu nasıl çözebilirim?

kemo06

Üye
gzl

compso

Üye
registre kodu yokmu??????????????? verilenler yalnış...yoksa silip başka program yükleyelim...

compso

Üye
yokmu bu programa bi kod yaww... yokmu bir bilen???

didiz

Üye
ya hiçbi işe yaramıo bu program

hg21

hg21

Üye
arkadaşlar telim e 66... prog çalışıyor. bunun için öncelikle:
1- telefonunuz symbian v3 olmalı, 6230i vs telde çalışmaz bu pro...
2- Telefonunuzun tarihi temmuz 2007 tarihine ayarlanmış olmalı. yoksa süresi geçmiş sertifika hatası verir.

Aramaları meşgule düşürüyor. Mesajarı engelleme özelliği pro içinde yer alıyor fakat çalışıp çalışmadığını henüz test edemedim. programı yukleyemeyen arkadaslar üstteki (.rar) doyasını indirdikten sonra sağ tıklayıp dosyaları kaydet desinler. klasör içinde .sis dosyası var onu telin içine atıp araçlar > dosya yönetici adımlarını izleyerek proyu kurabilirler. register kodu istiyor pro kurunca. 1dk kadar bekleyince o ekran kayboluyor. herhangi bişey girmeye gerek yok. pro gayet basittir. :alkis

teranova

teranova

Üye
Epocware.Handy.Blacklist.v2.0.S60v3.SymbianOS9.incl.******-HSpda
: 58816663-59908771

----------Eklendi @ 15:52:06 ---------- Yazıldı @ 15:48:57 ----------

6300 için kişisel engelleme yok toplu şekilde engelleyebilirsin arkadasımız belirtmiş *35*engellemekodu*16# blok açmak #35*engellemekodu*16#

cevdetyilmaz01

Üye
blckbeller cagrı angelleme nokı c5 telefona nasıl yüklenıyor bileniniz varmı yüklemeyi beceremedim

black_girl

Üye
nasıl yükleyebilirim yardımcı olurmusunuz tlfondanmı indirmem gerekiyo

istikam

Üye
süper :)

erolkalkavan

Üye
çok komiksiniz .. hepiniz teşekkür ediyorsunuz ancak çalışan bir program değil neye tşk ettiğiniz belli değil

kemal3523

Üye
bunu cep telefonunamı kaydetcez

poyraz3634

Üye
herşey guzel de arkadaslar nasıl yuklenıcek

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Emegine saglik arsive koyalim

messevim

messevim

Üye
deneyeceğm inşAllah çalışır

hancer90

Üye
mcleaner dene

derindenizlerde

Üye
arkadaşlar herkese selam olsun,
nokia n70 telefonuma numara engelleme programı istiyorum ama bu forumdan birşey anlamadım nasıl yüklenecek bilen bir arkadaş adım adım anlatbilirmi teşekkürler.

tolgas98

Üye
bilgiler için teşşekür ederim

Üst Alt