BİYOKİNEZİ Nedir? Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım!

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
BİYOKİNEZİ Nedir? Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım!
Evet beyler bayanlar, her zaman ki gibi ben deniz; ___kaptan___ dur durak bilmeksizin ilginç konulardan bir tanesi ile karşınızdayım :tebessüm:

Bildiğiniz üzre dün gece, Telekinezi konusuna değinmiştik bu geceki konumuz ise BİYOKİNEZİ'dir :) Bakalım bu 'Biyokinezi' ne demekmiş ve neler yapılıyormuş :)

******Biyokinezi nedir?
*Biyokinezi, kinetik enerjiyi beden değişimi veya vücut içindeki kontrol etmeye yarar.
Eğer Biyokinezide usatalaşırsanız, kendinizi tamamen yeniden programlayıp istediğiniz vücuta sahip olabilirsiniz.

---Soru: Peki bunu yapabilirmiyiz ?
+++Cevap: Teorik olarak ... EVET !

*Kendinizi yeniden kodlayarak, muhtemelen doğaüstü bir canlı formu olabilirsiniz. Herşey sizin için mümkün olabilir.
Örnek olarak, eğer göz genlerinizi yeniden kodlarsanız, Daha uzağa ve daha net görmeye ayarlayabilirsiniz.
Hatta hareketleri bile bir insanın göremeyeceği gibi görebilirsiniz.

*Doğa üstü insan olarak, yeniden programlama acı duygusunu yok etme gibi şeyler içerebilir.
Ama burda daha çok yapmanız gereken şey var! EVET, hem de çok. Evrimleşme aylar hatta yıllar alabilir.

*Herşey değişebilir gözler, kaslar, reflexler, bağışıklık sistemi ( hastalıklardan %0 etkilenerek ölümü engelleme
kısacası sadece ecelden ölebilirsiniz ) , epidemik sektörler, vücuttaki
hassas bölgeler, hepsi maksimum seviyeye çıkarılabilir.

* Herşey değişebilir gözler, kaslar, reflexler, bağışıklık sistemi ( hastalıklardan %0 etkilenerek ölümü engelleme kısacası sadece ecelden ölebilirsiniz ) , epidemik sektörler, vücuttaki hassas bölgeler, hepsi maksimum seviyeye çıkarılabilir.

*Amacımız fiziksel olarak yok edilemez olmanızdır.
Şimdiki ise daha çok ileri gitmek isteyenler için.
İnsanların ölme sebepi ve yaşlanmak, vücutta bulunan ölme ve yaşlanma genleridir, evet doğru duydunuz ölmek bile genlerinizdedir kaderiniz bile genlerinize yazılır.
Eğer bu genleri tamir ederseniz, hiç yaşlanmazmısınız ?
Ve yaşlanmadığınız için ölmezmisiniz ?
Sizin için üzüldüm ama hayır eninde sonunda ölürsünüz istiyorsanız 200-300 yaşına gelin ve 20 yaşında gibi olun yinede ölürsünüz. Buraya kadar ölümsüzlük münkün olabilir, ama şu ana kadar
kimse başaramamıştır.
Buda başarılma oranı olduğunu gösterir.
Ama ölümsüzlük sizi yenilmez yapmaz.

*Kısacası araba kazası veya beyindeki hasar hala sizi öldürebilir.TEKNİK ( Nerdeyse tüm teknik imajinasyondur )
Merak etmeyin ben sırf siz biyokinezi öğrenin diye bir kaç teknik yazdım.. Örnek vermek gerekirse, soğuğu hissetmeme, hastalanma riskini azaltma ve bunu gibi şeyler.

*Herneyse işte yapmanız gerekenler; Yarım saatlik bir meditasyon size yeticektir.
Meditasyon rahatlığına ve saflığına ulaştığınız zaman, enerjinin üstünüzden ve içinizden geçmesine izin verin.
Vücudunuzun içinde bir enerji iğnesi oluşturun.
Onu çok sivri yapın ve keskin olsun.
Şimdi genleriniz küçük tüpler içinde hücrelerinizde gezindiğini imajine edin..
Bu iğneye onun görevini ve genlerinizi nası değiştreceğinizi söleyiniz/emrediniz bunu bir süre yapınız.

*Enerjinizi ve düşüncenizi iğneye gönderin ve genlere geçirmesine izin verin.
Enerji iğnesinin açtığı deliği kapamak çok önemlidir, yapmazsanız, istediğiniz genlere ulaşamazsanız.
İğne bir kez hücrelerin yanına geldimi, iğnenin küçük bir enerji tanesine dönüşmesine izin verin ve gen değişene kadar ona etki etsin.
Burdan sonra, uyanabilir ve gününüze normal bir şekilde devam edebilirsiniz.

* Ama henüz işiniz bitmedi herhangi bir iş yaparken tüm gün şunu aklınızdan çıkarmayın " Ben ( ne olmak istiyorsanız ) buyum ".
Bunu genler gerçekten değişine kadar devam ettirin hatta mükemmellik için nerdeyse tamamen evrimleşene kadar.
1-2 hafta sonra değişimleri görmeye başlayacaksınız ve sonuçları hissedeckisiniz.
Bunla lütfen oynamayın genlerinizi yanlış değiştirmek sizin için gerçekten kötü olur.
///Gen değiştirme kanıtlanmış bir yetenektir.///

**Evet değerli arkadaşlar, Biyokinezi, Telekinezi'ye bakarak biraz daha ciddi bir konudur! Ki genlerimizi değiştirebilmek demek neredeyse imkânsızdır öyle değil mi?
Lâkin gen değiştirme kanıtlanmış bir yetenmiş yani :tebessüm:

**Telekinezi konusuna da Biyokinezi konusuna da yeni girmiş olup herhangi bir denemelerim olmamıştır! Ki size ben yaptım denedim diyemiyorum malesef :bilmm
Lâkin yavaş yavaş Telekinezi konusu ile ilgilenmeye başlıyorum, kayda değer gelişmelerim oldukça ilgili konumuzdan duyuracağım inşallah :tebessüm:

NOT1: Konumu gereksiz bulanlar, gereksiz yorumlar yapmak yerine ''Şikayet et'' Butonunu kullanınız :ünlem:
NOT2: Konumun altında tartışmaya meydan verecek yorumlarda bulunmayınız :ünlem:

Güzel bir konu olduğunu ümit ediyorum, herkese keyifli forumlar :tebessüm:

mesutgaga

mesutgaga

Üye
teşekkürler.şimdi okumaya gecebilirim :D

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
yazı uzumuş. Emek verdiğin için okudum kaptanım inanmadım ama neyse :D konu için :tşk:

saranghaee

saranghaee

Üye
çok güzel anlatmışsın :) bunu yapabilecegimize inanıyorum. Gerekli olan sadece istek, karar, azim ve inanç... :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Kaptan açma şu konuları yaw, :)

• Beğen
halil_2550

halil_2550

Üye
çoktandır böle şeyleri takip etmiyodum sanırım takibe tekrar başliyicam :D bilgi için :tşk:

• Beğen
mustacix

mustacix

Üye
Kaptan kac yildir ilgileniyosun bu alanlarla

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kaptan kac yildir ilgileniyosun bu alanlarla

Bundan 3-4 Ay öncesinde Astral Seyahat'e ilgim ile bu vb konulara merak sardım, denemlerim oldu ama olumsuzlukla sonuçlandığından bilgilendirme amaçlı paylaşıyorum konuları.

6_Abdulkadir_5

Üye
Kapton diyorsun açtığınız deliği kapatında nasıl kapatcaz

Üst Alt