Bitstream Inc. BOLT v2.50 /Lite

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bitstream Inc. BOLT v2.50 /Lite
Bildiğiniz bir web browser programı,en hafif ve hızlı bowser, aynı zamanda youtube videolarınıda seyredebiliyorsunuz..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Depresif_Turk, pursewarden, oguzhan mobile ve 3 diğerleri

talha00

Üye
Bide Arkadaşım ben Operea mini v.10 veya Nokıa nın kendi WEP tarayıcısından giriyorum . Bu Sitenin Vıdeolarının.. Seyredemiyorum Site :

Yardımcı Olursan ,SEvinirim . . .

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
yuja senin gönderdiğin konuda link yoktu bilip bilmeden konuşma direk kendini bilmez sitelerden link verene kadar zahmet edip kendin upload et dosyalarıda onaylansın biraz emek harca başkalarınıda zan altında bırakma lütfen

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
daha nasıl konu açılacağını bilmezler buraya gelip mesaj yazmaya kalkarlar..

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ayrıca bolt browser artık FACEBOOK VİDEOLARINI oynatıyor.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
eline sağlık...

Terzi38

Terzi38

Üye
Faceden izlenıyorda sadece youtubedeki videoları oynatıyor yani face deki video youtubede yoksa izlenmiyor

KELGER

KELGER

Üye
saol nadir baba şu bolt browser in sis olanını çıkarsalar daha sağlam olur

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ben denedim facebook videolarını açıyor.

SokeLee

Üye
program açılmıyor bende loadingte kalıyor birde niye küçük gösteriyor tam ekranı yokmu bunun

pumperking

Üye
pro çalıştı.ama ıkına sıkıla açıyor videoları

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
lite sürümü daha mı hızlı

rusen23

rusen23

Üye
arkadaşlar video kurulumunu yaptım ancak hiç bi videoda ses yok.yardımcı olursanız sevinirim. Yardım lütfen...

KELGER

KELGER

Üye
arkadaşlar video kurulumunu yaptım ancak hiç bi videoda ses yok.yardımcı olursanız sevinirim. Yardım lütfen...

kardeş telefonun sessiz deolursa tabi ses çıkmaz nede olsa bu pro java.
2. olarak ıkıla sıkala falan çalışmıyor gayet ii çalışıyor.ama jar olması nedeni ile 10 ,15 saniyede bir video ekranı kararıyor. isterse en yavaş internet olsun ister 8mbit olsun böyle bir sorunu var jar olması nedeni ile oda.ama bunu sis olarak yapsalar öyle sorun olmaz skyfire gibi

mus5

Üye
bılmez

0202

Üye
ulan bu maxicep te bişey bilen yok 5800 ne avı izlenecek program yapabilmişsiniz ne bişey bi sürü program da sertifika sorunu var önce onu çözmeyi öğrenin sonra gelip bişey ler paylaşmaya kalkın

gms_10ur

gms_10ur

Üye
Bu da artık çalışmıyo. Bolt un firması batmış.

mstf_l

mstf_l

Üye
ulan bu maxicep te bişey bilen yok 5800 ne avı izlenecek program yapabilmişsiniz ne bişey bi sürü program da sertifika sorunu var önce onu çözmeyi öğrenin sonra gelip bişey ler paylaşmaya kalkın

Biz ogrendik istersen sana da ogretirizde sen bl ansanlıktan basla istersen

Üst Alt