bitay.com anında 20 tl kazan

Sponsorlu Bağlantılar

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
bitay.com anında 20 tl kazan
ile üye olup gerekli adımları yaptıktan sonra bitay'da oluşturduğunuz hesabınıza anında 20 tl yüklenecek. isterseniz banka hesabınıza aktarabilirsiniz veya bitcoin'e ve başka para türlerine çevirebilirsiniz. tüm işlemler ücretsiz. son derece güvenli ve devlet destekli bir sistem. üye olduk sonra başkalarını davet ederek para ve komisyon kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bitay Teknoloji, Türkiye'nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır.

Platform Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir.

Son düzenleme:

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
sormak istediğiniz bir şey olursa mesaj atabilirsiniz arkarkadaşlar

1- linkten üye olun
2- kimlik doğrula kısmından kimliğinizi doğrulayın
3- bu aşamada e-devletten "yerleşim yeri belgesi" yani ikametgâh alacaksınız. kendisi deyip, "kurum ibrazını" seçip, boşluğa kurum adı olarak "bitay" yazmanız gerekiyor. yerleşim yeri belgesinin sağ üstünde yer alan barkod kodunu bitay'da istenilen kutucuğa yapıştıracaksınız. kodu belgeden kopyalayamazsanız, belgeyi mail adresinize gönderip gelen mailden rahatça kopyalayabilirsiniz. tüm işlemler bu kadar. 20 tl anında hesabınıza yüklenecek ve başkalarını davet ederek kazanmaya devam edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
" anında 20 tl yüklenecek. " den sonrasını okumadım.

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve fatihmenteş
sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
" anında 20 tl yüklenecek. " den sonrasını okumadım.
hahah:) doğrulama işlemlerini yaptık sonra bitay'daki hesabınıza 20 tl anında yükleniyor. oraya iban yazarak paranızı hesabınıza geçirebilirsiniz veya bitayda bitcoine vs. çevirebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Kuruma ibraz yerine yalnışlıkla bitays yazdım ve barkod kodunu kabul etmiyor. sence bitays yazdığım için kabul etmiyor olabilir. Eğer öyle ise anca 24 saat sonra yeni kod alma şansımız var

• Beğen
Tepkiler: sinankoca60
sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
dediğiniz gibi de olabilir, barkod eksik de olabilir. başka tarayıcıdan denediniz mi

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
hesabın doğrulama seviyesinin v3 olması gerekiyor arkadaşlar. bot veya başka türlü üyeliklerin engellenmesi için. o yüzden 3 adımı da yapmak gerekiyor.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
En sondaki adres onayına kadar tamamladım. Kodu ve TC kimlik no doğru girdiğim halde lütfen, bilgilerinizi kontrol edin. diyor .

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
kodda bi sıkıntı var demekki sizin

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
hahah:) ben senin yanlış kopyalamanı kastettim. e-devlet, kendi verdiği kodu nasıl yanlış verecek 😂

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Evet üyeliğin son adımını da geçtim ve hala gelen giden bir şey yok. Hani anında hesabayükleniyordu

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Bakiye yüklenmiş. Şimdi onu nasıl çekeceğim

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Hopplalaen çekim limiti en az 100 lira olması gerekiyormuş

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
linkinizle üye ekleyip kazanmaya devam edebilirsiniz.

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Gerek kalmadı. Üyeliği komple iptal ettim ☺

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
hahashsh o da güzel 😁

• Kahkaha