bis nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

O6UZH4N

Üye
    Konu Sahibi
bis nedir
ben blackberry veya e71 almayı düşünüyorum fakat blackberry de bis diye bir şey varmış anlamadım ne oluyor ve ne için gerek yardımlarınızı bekliyorum

O6UZH4N

Üye
    Konu Sahibi
yokmu yardım eden:hmmm

TheMatrix

Üye
Dostum Bis Blackberry nin kendine özgü programlarını çalıştırmak için şart koyduğu ücret olarak düşün. Mesela e posta sistemi , Blackberry mesenger la baska blackberry si olan arkadaşınla bedava ses video resim yazılı mesaj gönderme imkanın , twitter, facebook ve windows live mesenger gibi app lar onla çalışıyor. Bis paketi kampanya dahilinde 9.9 lira. zaten o yukardaki telleri alınca illaki bi net paketi de alırsın. Öyle yapcaksan kesinlikle blackberry al. Bende 8520 aldım kampanyadan mükemmel bir telefon. Çok kolay kullanımı. Bazıları diyor ki bis yoksa telefon çöp. Bunu diyen elemanların kafası o kadar çalışıyor sen onları dikkate alma. Sonuçta bis olmadan Blackberry App Worldden indirilen zımbırtılar çalışmıyor(Blackberry app world = bb nin kendi program oyun tema arşivi gibi düşün: Sayısız app var ve hepside kaliteli). Eğer ben BİS paketine ayda şu kadar para veremem kapı gibi wiraless im var diyosan ilk aydan sonra bis i iptal ettirebilrsn. Sonuçta 1 ay deneme yapabilcen bisi. Seçim senin :) e71 i hic görmedm ama ilk defa blackberry deniyorum kesinlikle nokia halt etmiş o kadar şaşırtıcı geldi bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt