birini okuldan nasıl attırabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
ilköğretim zorunlu olduğu için bişey yapamazlar..

Misafir - 151099

bence onu il milli eğitim müdürlüğüne başvurarak attıran ben şiddete maruz kalıyorum çocuğu atmıyorlar ama

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
snapdroid

snapdroid

Üye
8 yıllık hort maşşşallah
Bende bişeyler ekleyim
10. Sınıfta yurt kat başkanıydım.
9 da okul idaresi yurt başkanının arkasındaydı ve bu çocuğun bu idare nedeniyle bi otoritesi vardı
Sonra okul idaresi çok kapsamlı değişti ve idareci vasfı gram olmayan yurt müdürü geldi. 50 yaşında para için gelen hiç bi halt etmeyen belletmenler, odasına geçip dışarı çıkmayan belletmenler geldi felan.
Normalde yat vaktinde belletmen telefonları toplar. Ama öyle bi noktaya geldi ki artık bi belletmen bana yalvarmaya başladı ben toplamiyim sen topla diye. Sakin, mantıklı düşünen biri olduğum halde acaip sinirlendim bu adama o yalvarması, önceki tutumları yüzünden.
Etüt vakti olur öĞrenciler kahve ortamı gibi hava oluşturur belletmen umursamaz...
Sonra bu idarenin çok yumuşak ve ceza vermemesi, beni kollamamaları ve idarenin işini hakkıyla yapan belletmenleri dargınlıkla yurdu bıraktırması nedeniyle böyle "armutlara" düştü yurt.
Böyle olunca da 39 kişinin 30 uyla aram çok bozuldu. Kaç kere kavga edecek duruma düştüm. Kavga olsa bir yılın öcünü alırlardı öyle diyim.

Okula ney ve zurna getirip gece 2 ye kadar çalan anırarak gülen belletmenler; hoparlörle gece 2 de şarkı açan denyo ögrencilar, hepsi bir yılımı sömürdü.

9. Sınıf idaresi olsa hiçbiri olmazdı... avantajlı konuma bile düşerdim. Tek kazancım ağır bi tecrübe oldu.

Üst Alt