birini okuldan nasıl attırabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

63 mustafa

63 mustafa

Üye
Kafa göz burun dinleme dal:box:hastanelik olsun hastaneden kalkıp gelecek değil ya:D

greenmile

greenmile

Üye
arkadaşlar sınıfta bi ****** var hasta deli gibi bişey dersi dinlemiyo dersin huzurunu bozuyo hergün bi,zden daykyiyo hocalsardanda ne bi kitap ne bi defter getiriyo sınıfta çatılmasını istiyoruz nasıl biyere başvurarak attıra biliri salakmüdür atmıyo 8e kadar okutcaz diyo mal ıbide geçiriyolar

insanları dışlamak kolay kazanmaksa zordur.Onu okuldan attırınca eline ne geçecek?Selam vermeyebilirsin,o yokmuş gibi davranabilirsin.Eğitim senin hakkınsa o vatandaşın da hakkı

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yürü be !

greenmile

greenmile

Üye
mert öyle ama hayatta en nefret ettiğim şey insanların küçük görülmesi.Belki o çocuğun ruhsal sorunları var bilemiyorum.Ama kimse hayata dört dörtlük olarak gelmiyor.İnsanları olduğu gibi kabul etmek gerek en azından ben öyle düşünüyorum.

gstaco

gstaco

Üye
mert öyle ama hayatta en nefret ettiğim şey insanların küçük görülmesi.Belki o çocuğun ruhsal sorunları var bilemiyorum.Ama kimse hayata dört dörtlük olarak gelmiyor.İnsanları olduğu gibi kabul etmek gerek en azından ben öyle düşünüyorum.
Yürü bee kim tutar seni :D

• Beğen
Tepkiler: -Crazy Girl-
greenmile

greenmile

Üye
şimdiki veletler nasıl anlamıyorum.Bizim zamanımızda sınıfın en safını bile kardeş beller korurduk şimdikiler kendi içinde kaynıyor:ehe

zaza

zaza

Üye
şimdiki veletler nasıl anlamıyorum.Bizim zamanımızda sınıfın en safını bile kardeş beller korurduk şimdikiler kendi içinde kaynıyor:ehe
şeytan bu devirde daha çok çalışıyor ondandır :D

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
hiç sorma abi yaa nedir bu gençlik nereye gidiyor. safı gören ezmeye yer yön arıyor.:(

zaza

zaza

Üye
hiç sorma abi yaa nedir bu gençlik nereye gidiyor. safı gören ezmeye yer yön arıyor.:(
aslında gençlikte bir polat sevdası başlamış ondan herkes diklenip yani ben buranın horozuyum istediğimi ezerim demeye çalışıyorlar:ah

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
söylediğim bir olasılıkdı
yanlış anlaşılmasın.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
nasıl kıyıyosun sen abimi dövdürmeye:nono:
:ehe buluşmaya benide çağırında çekirdek çıtlicam:ehe:ehe

bende bunu anlatmaya çalıştım ama nuh diyor peygamber demiyor:D
mümkün değil gibi birşey bu:D Benim okulda yapmadıgım sey kalmadı öğretmene küfür ettim sadece dayak yedim.Benim sıra arkadasımla sınıfta sigara icerdik eskiden kızarlardı ondan sonra alıstılar artık.Ben bunları yaptıysam sadece derslerde huzursuzluk yapan birini atmazlar okuldan:D

--------------- Ekleme ---------------

şeytan bu devirde daha çok çalışıyor ondandır :D
güzel yaklasım:ehe

Üst Alt