birini okuldan nasıl attırabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
her sınıfta olur dediğiniz
derste türkü söylemek aynen şu şekil
da müstünfde un eler dombul dombul silgiler dombul dombu silgielr şeklinde

hareket şu
anooo öne lan öyle sırayı ileri geri yapıyo bugün yüzüne 2 toakt patlattım hocanın yanında dedi hoca bunu dövdü XD çocugu cidden kazınıyo bu gün dnie daldık bide kızları ...ne bakıyo şerefsz geçen bi kızızn abisinden ölsiye dayak yedi hocalar dövüyo akıllanmıyo bugün türkçeci yeni dövmüyo diye şımardı bi türlü susmuyo mat matr çı bi dövdü ayakta tokat manyagı yaptı öyle susuturduk ama bitermi bilişimdersinde 31 mi dersin 4.sınıftada dinciyi ben hamile bıraktım dediydi :D yani drste böyleyiz

dalal mal büşra salakk hege
mehmet ...erim bak akıllı ol ..çocugu
nediyonlan
senin ecdadını ....rim mehmt akıllı ol çocugu :D
hoca geliyo sabri ilgilenme hocam rAHATSIZ EDİYTO ilgilenme
lan mal hoca ben rahatsız oluyo nasıl ilgilenmeyim mallll bigün edcadını ...cem bu çocugu lyav yeter abisine güvceniyo dikleniyo... dayakla uslanmaz bu bana direk etkili olcakbi şey yazın dilekç ve imzalar milli eğitime yollayalaım salakl müdüğr atmaz okuldan
iyi de böyle kişiler git gel vur söv ile akıllanmaz kimse dikkate almicak.kendi kendine konuşur susar.he olmadı mı sınıftan çıkarılsın derste, odamı olmadı ailesini çağırın oda mı olmadı spastik sınıfına yollayın. dayak insanlara yakışmaya bir davranış...
Ayrıca onun sorunlarının yada bakırköylük olmadığı ne malum anlattığına göre davranışları hiç normal değil :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Çocuk liseye gitmekten korkacak :ehe

Mert

Mert

Üye
Biz 12 lere soru sormaya bile gidiyoruz.:D
11 leri görünce yolumuzu değiştiriyoruz:ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bizim lisede 3 kız hamile kaldı :D Bir tane çocukta intihar etti :hmmm
Ciddiyim :D

--------------- Ekleme ---------------

Biz 12 lere soru sormaya bile gidiyoruz.:D
11 leri görünce yolumuzu değiştiriyoruz:ehe

11 ler mi :zuhaha: Sen bana lisenin adresini ver :D

Mert

Mert

Üye
Bizim lisede 3 kız hamile kaldı :D Bir tane çocukta intihar etti :hmmm
Ciddiyim :D

11 ler mi :zuhaha: Sen bana lisenin adresini ver :D
Okulu toplar gelirsin. Arada bizde karambole gideriz. Baksana 3 kişi hamile kalmış:d:

Mert

Mert

Üye

Aklıma bu geldi nedense:d:

sabrisuper

sabrisuper

Üye
    Konu Sahibi
kavgada levyeler ve makt bıçaklar işe yarar

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
[ı][sıze=4]...im arkasını çocugunun xd bugünler özlersem allah bin belamı versin çocugunu biz düövüyoz o akıllanmıyo samet sırada otururken kafasınn üstüne dogru yatıp çocugu tecavüz ediyo yine düzlmiyo anasıda galiba o işte çalışyo bveledi arkasını s..iyim ben onun :d attırmam lazım hacı müdüre ya o yaben diycem xd[/sıze][/ı]
bnde sana bişey söylim sen onu asla ama asla okuldan attıramazsın sor mert'e lise de neler oluyo neler ama uzaklaştırma cezası veriolar.konu kapanıo gidio...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sabri öncelikle forumda düzgün mesaj yaz lütfen, şimdi şikayet etsem banlanırsın. Mesajı düzenle.

Zaza dediğim 2 metre olan çocuk hentbol milli takımında. Kas yığını

zaza

zaza

Üye
kavgada levyeler ve makt bıçaklar işe yarar
biri çıkar karşına onlarda bazen işe yaramaz örneklerini çok gördüm :d:

bizimkilerin söylediği tek bir cümle vardır "ben benem":d:

Sabri öncelikle forumda düzgün mesaj yaz lütfen, şimdi şikayet etsem banlanırsın. Mesajı düzenle.

Zaza dediğim 2 metre olan çocuk hentbol milli takımında. Kas yığını
her kas yığını adam dövecek diye bir kaide yok mertçim :D

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
ilköğretimde ise attırmazssın:)Zorunlu olunca işler değişiyor. Yoksa beni atarlardı.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Zaza senle buluştuğumda döver mi dövmez mi test edelim :d:

• Beğen
Tepkiler: -Crazy Girl-
zaza

zaza

Üye
Zaza senle buluştuğumda döver mi dövmez mi test edelim :d:
o kadar da değil tamam bzi kavga çok ettik çokda galip çıktık ama bana hep benim kilomun en fazla 20-25 kilo fazlası gelmiştir:d: ben ona göre adam getireyim onunla kavga etsin yiyorsa:d:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bende karsına çıkarım zaza sorun değil :D

Üst Alt