biraz tuhaf gelebilir---age of empires 3 senaryo editörü yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Aziz™

Aziz™

Üye
biraz tuhaf gelebilir---age of empires 3 senaryo editörü yardım lütfen
ben age of empires 3 te senaryo yapıyorum.gayet güzel yerler hazırlıyorum ama oynamaya gelince rakip oyuncular hiç kıpırdamıyor.ne denediysem ne yaptıysam olmadı.bunun çözümü varmı yada bu sorunla karşılaşan oldumu yardımlarınızı bekliyorum ilgilenecek herkese teşekkür ederim

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
ilginç :hmmm

cerujezon

Üye
SA yarattığın askerler player 1 ise saldırmazlar player 1 player 2 player 10 a kadar gidiyor farklı renkte olurlarsa toplayıp saldırabilirsin ama aynı renkte olurlarsa saldırtamasın(askerler farklı renkte olsa bile saldımazlar ancak sen bir tane askeri alıp düşman askerine saldırtırsan o zman savaş başlamış olur) anladınmı?? :oke: anladıysanız ne mutlu bana:evet:

Aziz™

Aziz™

Üye
9 ay önceki konu bu ama çözdüm oyunu hatta binlerce kez bitirdim yinede teşekkür ederim kardeşim..:)

quzinio

Üye
Aziz™;2945146' Alıntı:
9 ay önceki konu bu ama çözdüm oyunu hatta binlerce kez bitirdim yinede teşekkür ederim kardeşim..:)

selam çok önce açılmış bi konu ama bi umut yazıyım dedim. karseş madem sorunu çözdüysen nasıl olduğunu yaz da biz de çözelim. aynı anlattığın sorunu ben de yaşıyorum. konu çoktan açılmış ama google da aratınca üst sıralarda çıkıyor. teşekkürler

Aziz™

Aziz™

Üye
yarattığın senaryoda karşı askerler sana saldırmaz kendi başlarına hareket etmezler.yani gıda odun altın toplamazlar yapı yapmazlar.sen kendini geliştirebilirsin.bu durumda karşı tarafı çok güçlü tutarak bir müddet oynarsın.saçma gibi ama senaryo konusunda profesyonel olmadığımız için ancak bu kadarını yapabiliriz.oyun %100 türkçe olsaydı senaryo kısmında daha güzel şeyler yapabilirdik

yilmaz-imr

Üye
selam. aynı sorunu bende yaşamaktayım.
3 sene öncede denemeye kalkmıştım yaptığım seneryoda hiçbir asker yada işçiler hareket etmiyor. sadece işçiler önlerindeki hazır malzemeleri topluyorlar.:allalla:

Bugün yine seneryo yapmaya çalıştım. Oyunda kayıtlı orjinal haritalardan birini açtım. Değişiklik yapmadan seneryoyu kaydettim. oyuna başladığımda yine aynı şey.:megafon:

Ben 3 arkadaş bu oyunu multi de oynuyoruz. 3.4 yda3.5 o zaman çok zor oluyor. en yüksek seviyede oynuyoruz. çok zevkli oluyor.:d: Seneryodan kendi yaptığım haritayı açtığımda yine düşmanlarda tık yokk. öyle bekliyorlar.

Seneryo ile uğraşan arakdaşlar yokmu? Devamlı aynı haritada savaşmaktan sıkılıyor insan.

Misafir - 618495

ARKADAŞLAR BAYA GEÇ OLDU SANIRIM. BUNUN ÇÖZÜMÜNÜ VİDEO LU DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATTIM BEN. AŞAĞIYA LİNK BIRAKIYORUM. DİKKATLİ VE DETAYLI İZLEYİN. ÇOK ZOR DEĞİL YAPMANIZ GEREKEN BİR KA. PÜF NOKTALAR VAR. KESİN ÇÖZÜM

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız