Bir Zamanlar Efsane Telefonum n70 :))

Sponsorlu Bağlantılar

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Bir Zamanlar Efsane Telefonum n70 :))
Bir zamanlar benimdi :) Çok temiz kullanmıştım .. Ama sıkmıştı artık bi yere kadar :D Yerini Wonder'a bıraktı :D

• Beğen
Tepkiler: omerkardesler

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
yeniden kullanasım geldi yav :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bir zamanlar erişilmez görünüyordu

• Beğen
Tepkiler: hikmet366, Mad EagLe ve CasuS_87
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
başka görüşü olan yok mu eski telefonum hakkında :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:aha:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
7. sınıftaydım 1 seneden fazla telefon için para biriktirdim hırs yaptım alacağım diye çok istiyordum yeni çıkmıştı o zaman 600 tl vermiştim :)

• Beğen
Tepkiler: CasuS_87
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
7. sınıftaydım 1 seneden fazla telefon için para biriktirdim hırs yaptım alacağım diye çok istiyordum yeni çıkmıştı o zaman 600 tl vermiştim :)

o zamanlar fena satılıyodu bunlar ya .. bide fazla seçenek yoktu tabi :) en iyisi buydu .. şimdi bi telefon alcaz 5 tane konu açıyoz :D

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
bende hala var bazen tuşları basmıyo

Mert

Mert

Üye
Bir ara gerçekten almayı düşünmüştüm. Hatalı üretim mi neydi öyle bir şey vardı sanırım, üretimden kalkmıştı :D

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

o zamanlar fena satılıyodu bunlar ya .. bide fazla seçenek yoktu tabi :) en iyisi buydu .. şimdi bi telefon alcaz 5 tane konu açıyoz :D

evet ben 6280 ile n70 arasında kalmıştım iyiki n70 almışım o zamanların iosuydu symbian s60 tabanlı şimdinin ios 6'sı :D

• Beğen
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
Fexplorer asphalt2 lcg jukebox falan olmazsa olmazdı her formattan sonra bunları kurardım

- - - Eklendi - - -

freemem de var tabi ram boşaltmak için ama n70 te kullanmama gerek yoktu 6630 da kullanırdım

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Fexplorer asphalt2 lcg jukebox falan olmazsa olmazdı her formattan sonra bunları kurardım

- - - Eklendi - - -

freemem de var tabi ram boşaltmak için ama n70 te kullanmama gerek yoktu 6630 da kullanırdım

Hele asphalt yokmu off :D Fena oyundu ya :ehe

sharke2010

sharke2010

Üye
teyzemde vardı,ben daha o zamanlar motorola yla takılıyordum...motoroladan sonra bu telefon elime geçti bu yıla kadar kullandım sonra samsung galaxy y :) nerde o eski günler be daha dün gibi hatırlıyorum

• Beğen
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
teyzemde vardı,ben daha o zamanlar motorola yla takılıyordum...motoroladan sonra bu telefon elime geçti bu yıla kadar kullandım sonra samsung galaxy y :) nerde o eski günler be daha dün gibi hatırlıyorum

:) .

MrExpert

MrExpert

Üye
Bendede vardı keşke satmasaydım .

Üst Alt