Bir sorum var android ile ilgili..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Http

Http

Üye
    Konu Sahibi
Bir sorum var android ile ilgili..
rapidshareden indirdiğimiz oyunları hafıza kartında hangi dosyanın içine atıyoruz arkadaşlar yada oyunu nasıl kuruyoruz.. kiesten mi galaxyi yeni aldım wawe kullanıyordum önceden o yüzden tecrübesizim şuan :)

----------Eklendi @ 19:51:18 ---------- Yazıldı @ 19:43:04 ----------

veya yüklemeyle ilgili bi konu açılmılsa ona yönlendirirseniz linki verirseniz sevinirim çünkü ben öyle bi konu görümedim.

shipped

shipped

Üye
kardeşim şimdi bazı oyunlar sadece apk dan ibarettir. bazı oyunların ise bir apk ( kurulum ) dosyası oldugu gibi birde data klasörü vardır. com. xxxxxx diye başlar.
eger sadece apk ise hafıza kartına at sonra telefonun dosya yöneticinden gir yükle. data klasörü olanlarda ise o data klasörünü hafıza kartındaki data klasörünün içine at sonra apk yı ana dizine at yine dosya yöneticiden gir yükle.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ben de ondan muzdaripim. Androidli tel almaktan vazgeçeceğim neredeyse.

shipped

shipped

Üye
yaw hocam neyinden muzdaripsiniz android kadar basiti android kadar rahat ve tatlı kullanımı olan başka so varmı.
sadece biraz yabancısınız diye yapılırmı

Http

Http

Üye
    Konu Sahibi
eyw saol kurcalaya kurcalaya bakıcaz artık. yok önceden bilgi verilirdi uygulama yükleme oyun yükleme nasıl olur diye konular bulunurdu andriid ile ilgili hiç bişey yok sitede.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Hah işte bunu diyorum.symbian ile ilgili birçok konu var nasıl uygulama yüklenir diye bunda da olsa... Neyse android li telefon alacağım umarım kolay öğrenirim.

shipped

shipped

Üye
evet ne yazıkki maxi cep bu konuda biraz geri kaldı ben bunu hep söylüyorum artık çağ android çağıdır bırakın hala symbian paylaşımlarını androide ağırlık verin diyorum ama dinleyen yok. androidle ilgili herşeyi bana sorabilirsiniz özel mesaj falan yardımcı olmaya gayret göstereceğim

ultrayer6

ultrayer6

Üye
haklısın arkadaşım onlarca symbian başlığı, o başlıkların içinde de onlarca alt başlık var. Fakat sadece 1 tane android başlığı var. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt