Bir kerede toplu uygulama yükleme - Resimli anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica: öyle 8gb sis dosyası olur mu ne yaptın sen oyunları hariç tut uygulama olsun 100 150 mb kafi fazlası sisteme yük gerek yok kullandığın uygulamaları yükle yeter derim tabi gene keyficazığınız bilir benden günah gider :P

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Kayahan14

Kayahan14

Üye
:rica: öyle 8gb sis dosyası olur mu ne yaptın sen oyunları hariç tut uygulama olsun 100 150 mb kafi fazlası sisteme yük gerek yok kullandığın uygulamaları yükle yeter derim tabi gene keyficazığınız bilir benden günah gider :P

sadece uygulama dersen 400 mb gider yani en son 400 dü üzerine kaç şey yükledim :)

- - - Eklendi - - -

sadece uygulama dersen 400 mb gider yani en son 400 dü üzerine kaç şey yükledim :)

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
bjkmert45

bjkmert45

Üye
Buyurun benden bir tane olsun. Hepsi son sürümlerdir. Ara ara bu şekilde paketler yapıp burada paylaşırım. Bu yöntem benim için çok iyi oldu. Bir sürü sis dosyası yerine 1 taneyle işimi hallediyorum. Teşekkürler noss_bar. :)

Uygulamalar;

22 Ekolayzır
Adobe Reader
fMobi v3.56
İnternet Radio v3.3
Nimbuzz
Nokia Store v3.30
Opera Mini 7
Opera Mobile 12 (Fast MOD)
Photo Editör
Video Editör
Rom Patcher Plus v3.1
Smartphoneware Best ScreenSnap v3.00
Tweetian v1.8.0
Whatsapp v2.9.6
X-Plorer v.1.58
Youtube

Link:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ellerine sağlık abim gerçekten çok ihtiyacım oluyordu buna kendi gözlerinle de gördün zaten ;)

asigsasi

asigsasi

Üye
sonuç başarılı

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
Çok Teşekkürler :D

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sonuç başarılı

Sonuç başarılı mı kendime hakaret sayarım bunu isa usta ne zaman başarısız birşey paylaştıkta onaylama gereği duyduk :P senin için yaptım bunu sana armağanım olsun en çok senin işine yarar format to asigasi

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Sonuç başarılı mı kendime hakaret sayarım bunu isa usta ne zaman başarısız birşey paylaştıkta onaylama gereği duyduk :P senin için yaptım bunu sana armağanım olsun en çok senin işine yarar format to asigasi

benim öyle birşey demek istemediğimi biliyorsun herhalde :)
sonuç başarılı derken kendim de yaptığım için dostum aman yanlış anlama :) tekrar tebrik ediyorum:alkis

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

benim öyle birşey demek istemediğimi biliyorsun herhalde :)
sonuç başarılı derken kendim de yaptığım için dostum aman yanlış anlama :) tekrar tebrik ediyorum:alkis
Şaka diyorum dostum güle güle kullanın kolaylık özellikle senin gibi sıkça format atanlar için ilaç gibi birşey

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Şaka diyorum dostum güle güle kullanın kolaylık özellikle senin gibi sıkça format atanlar için ilaç gibi birşey

adamsın dostum başkası olsa bu senin uygulamaları mağazada satar farkını ve kaliteni gösteriyorsun canı gönülden teşekkür ederim:oke:

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

hizan

hizan

Üye
teşekkürler levent çok yararlı proğram.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eline sağlık

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

mh.

mh.

Üye
arkadaşım vallahi çok güzel olmuş bende sık sık format atıyorum çok işime yarayacak çok teşekürler:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

by.frozen

by.frozen

Üye
harbiden üstadim beni nokia kullanmaya zorunlu kılıyorsun :)

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler tekrardan levent abi

Üst Alt