Bir Hack Yöntemi Ancak Bu Kadar Kolay ve Pratik Olur (Buyrun)

Sponsorlu Bağlantılar

cıdalı

cıdalı

Üye
KARDEŞ BEN SİS EDİTÖRDE İMZALAMA YAPIYORUM İLK ÖNCE GÜZEL YÜKLÜYOR AMA İŞ SON AŞAMAYA GELİNCE YANİ HANGİ HAFIZAYA YÜKLENSİİN SORUSUNS GELİNCE ÖNCE TELEFONU 10 SANİYE KADAR BEKLETİP SONRA GÜVENİLMEYEN SAĞLAYICIDAN ALINAN KORUMALI UYGULAMA YÜKLENEMEZ DİYOR.SERTİFİKA KISITLIYOPR VSR DİYOR .GÜVENİLEN SAĞLAYICI OLMASI İÇİN NE YAPMAM LAZİM.SERTİFİKA KISITLAMAMASI İCİN NE YAPILMASI LAZIM.BİRDE BENİM TELEFON BATARYAYI SIFIR ALMAMA RAĞMEN YANİ 10TLLİK BATARYALARDAN BAHSEDİYOM KENDİ KENDİNE KAPANIYOR ACBA TELEFONDA BİR BOZUKLUKMU VAR YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM

Emrgncy

Emrgncy

Üye
KARDEŞ BEN SİS EDİTÖRDE İMZALAMA YAPIYORUM İLK ÖNCE GÜZEL YÜKLÜYOR AMA İŞ SON AŞAMAYA GELİNCE YANİ HANGİ HAFIZAYA YÜKLENSİİN SORUSUNS GELİNCE ÖNCE TELEFONU 10 SANİYE KADAR BEKLETİP SONRA GÜVENİLMEYEN SAĞLAYICIDAN ALINAN KORUMALI UYGULAMA YÜKLENEMEZ DİYOR.SERTİFİKA KISITLIYOPR VSR DİYOR .GÜVENİLEN SAĞLAYICI OLMASI İÇİN NE YAPMAM LAZİM.SERTİFİKA KISITLAMAMASI İCİN NE YAPILMASI LAZIM.BİRDE BENİM TELEFON BATARYAYI SIFIR ALMAMA RAĞMEN YANİ 10TLLİK BATARYALARDAN BAHSEDİYOM KENDİ KENDİNE KAPANIYOR ACBA TELEFONDA BİR BOZUKLUKMU VAR YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM
öncelikle büyük harflerle yazmazsan iyi olur, forum kurallarına da aykırı.. sis editör her uygulama da işe yaramıyor maalesef. hata alıyorsan sertifika işlemi olmamış demektir.. Telefonunu hackleyerek tüm sertifika sorunlarından kurtula bilirsin?

telefonun kapanma konusuna gelince bataryadan olabilir ama kesin de konuşmamak lazım, eğer mümkünse farklı batarya ile dene..

cıdalı

cıdalı

Üye
çok teşekkür ederim.aklıma takılan bir şeyler olursa gene sorabilirmiyim.çünkü aklıma takılıpta unuttuğum o kadar çok şey varki onun için sorabilirmiyim diye soruyorum

Emrgncy

Emrgncy

Üye
çok teşekkür ederim.aklıma takılan bir şeyler olursa gene sorabilirmiyim.çünkü aklıma takılıpta unuttuğum o kadar çok şey varki onun için sorabilirmiyim diye soruyorum
Tabi ki sorabilirsin, bildiğimiz kadarıyla cevaplamaya çalışırız..

cıdalı

cıdalı

Üye
kardeşim senbana puroğram sertifika larını tek tek isim olarak yazabilirmisin

Emrgncy

Emrgncy

Üye
kardeşim senbana puroğram sertifika larını tek tek isim olarak yazabilirmisin
sertifika isimleri olarak bilmiyorum, telefonu hacklediğim için tek tek sertifika ile uğraşmıyorum...
ama aklımda kalan binpda ve leftup sertifikaları..

cıdalı

cıdalı

Üye
kardeşim şimdi diyelimki elimizde hack siz tel var o telefonun sertifika bölümünde binpda dertifikası var elimizde birde leftup sertifikalı bir pro var telefona yüklemrye yüklemeye çalışsak sertifika hatası verir tahminimce ve tekrar tahmin yürütüyorum sertifika hatasının sebebi pronun leftup telefondki sertifikanin binpda olmasindan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.eger setifikalar uyuşsaydı ölurducevap vermedinben telefona sizin dediğiniz gibi hack yaptım rom pat chyi ve yamalatıda yükledim önce ğüzel çalıştı sonra telefon kafayı yedi kendi kendine mesaj gönderiyor ekranı kitliyor kısacası telefona garip bir şeyler oluyor.soft format atatım olmadı hart format attım olmadı ne yapacağım8ı şaşırdım.arkadaşlar roma atılan yamalar romu bozmuş olabilir diyorlar sen ne diyorsun yeniden sistemmi attıtrıyım

yılan asi

Üye
Slm herkeze bende c6-01 mi belle reflech hack yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

doctor90

Üye
eyvallah allah razi olsun

thunder13olt

Üye
E72-1 de sorunum çözüldü, Nuance.TALKS.Premium.v4.10.3.S60v3.SymbianOS9.x.Unsigned.Cr@cked.Read.NFO-TgSPDA yazılımını yüklerken "sertifika hatası uygulama sağlayıcısıyla görüşün" hatası almaktaydım ve sorunsuz şekilde yüklendi, ben görme engelli bir müşterime sevabına bu işi yapacaktım, demek size de yazılacak sevap varmış. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
wined37

wined37

Üye
teşekkürler...

Dark_65

Dark_65

Üye
arkadaşlar ben mobile securirty yüklemeye çalıştım bu yerleşik bileşen hatası verdi bilgisi olan var mı??

RoGue34

RoGue34

Üye
tşk

Üst Alt