Bir Hack Yöntemi Ancak Bu Kadar Kolay ve Pratik Olur (Buyrun)

Sponsorlu Bağlantılar

Rakbenadam54

Rakbenadam54

Üye
çok teşekkür ederim gercekten çok işe yaradı nokia e 72 de başarıyla oldu :D

zebellac54

Üye
mobile_security nerden indirilir:)

GOVE

GOVE

Üye
Arkadaşlar benim tlf n96 sys/bin dosyası yok sistemde yardım lütfen

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Arkadaşlar benim tlf n96 sys/bin dosyası yok sistemde yardım lütfen
x-plore ayarlara gir ve üstteki tüm kutucukları işaretle, sonra rompatcher uygulamasından open4all yamasını aktif et.
artık x-plore ile sys/bin klasörünü görebilirsin..

GOVE

GOVE

Üye
Yaptım olmadı sadece sys görünüyor bin klasöru görünmüyor ha birde open4all yaması yeşil değil kırmızı :)

GOVE

GOVE

Üye
Tlf nu tekrar tekrar hack ledim ama bir hata bulamadım

GOVE

GOVE

Üye
Evet eminim o zaman hata benim tel de vakit ayırdığın için tskler :)

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

amr bin zeyd

Üye
tmquarantine klasörünü x-plorede aradım ama öyle bir dosya çıkmadı. Lütfen yardımcı olun.şimdiden teşekkürler

--canawar--

Üye
Nokia E5-00 kullanıcısıyım.telefonun kendi dosya yöneticisinden bi türlü halledemedim.sonra x plorer ı yükledim.ordan video yu takip etme suretiyle herşey halloldu.emeği geçen herkese teşekkürler.

bdurur

Üye
Eski bir konu işime yaradı, teşekkür etmek istedim.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
cıdalı

cıdalı

Üye
arkadaşlar bu hack yönteminde imzasız programlar telefonun c sys bin kılasörünün korumasını kaldırdımız içinmi yüklenebiliyor yoksa installer sörwer yamasını c sys bin kılasörüne attığımız içinmi yükleyebiliyoruz.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
arkadaşlar bu hack yönteminde imzasız programlar telefonun c sys bin kılasörünün korumasını kaldırdımız içinmi yüklenebiliyor yoksa installer sörwer yamasını c sys bin kılasörüne attığımız içinmi yükleyebiliyoruz.
bence insaller i oraya attigimiz icin yukleniyo ama hidayet abi daha iyi bilir

cıdalı

cıdalı

Üye
hidayet bey bu konuda yani proğram sertifikaları hakkında bildiklerini bana yazarmısın

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
@Emrgncy112

Emrgncy

Emrgncy

Üye
evet bir noktada korumayı kaldırıyoruz.. o nedenle üretici firma hack yapılmış telefonları garanti dışı tutuyordu ama servise göndermeden format atılınca hack iptal olduğundan anlaşılmıyordu..
Ama şu ana kadar ( symbianın en cafcaflı zamanında dahi) hack yüzünden telefonunun başına bir iş gelen duymadım, bu saatten sonrada herhangi birşey olmaz için rahat olsun..

Üst Alt