Bir Hack Yöntemi Ancak Bu Kadar Kolay ve Pratik Olur (Buyrun)

Sponsorlu Bağlantılar

Kaptantaner.

Kaptantaner.

Üye
kardeşim N73 de oldu her alde ben de daha önceden böyle bir hack programı vardı yukarıda anlattığım gibi fakat işe yaramıyordu bende sizin programı üstüne kurdum fakat hiç bir işlem yapmadım ve mobile security i sildim şu an çalışıyor sertifika sorunu oldumu internete bağlanıyor hallediyor emeğine sağlık kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim N73 de oldu her alde ben de daha önceden böyle bir hack programı vardı yukarıda anlattığım gibi fakat işe yaramıyordu bende sizin programı üstüne kurdum fakat hiç bir işlem yapmadım ve mobile security i sildim şu an çalışıyor sertifika sorunu oldumu internete bağlanıyor hallediyor emeğine sağlık kardeşim.
rica ederim. işinizi gördü ise ne mutlu bize.telefona uygun olan installserver.exe yi atarsaniz eğer internete bağlanmaya da gerek kalmaz sertifika için.

Kaptantaner.

Kaptantaner.

Üye
gardaşım installserver.exe programının da link ini vere bilirmisin gardaş. Bir de onu nasıl yükleyecem anlatırsan sevinirim gardaş.

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Şunlardan biri olur herhalde bir dene bakalım

bynefret76

Üye
open4all yeşil ama diğeri kırmızı çarpuı ve yüklemiyor yardım edersen çok sevinirim teşekkürler. installserver isimli konunda link olmus

• Beğen
h716043

h716043

Üye
open4all yeşil ama diğeri kırmızı çarpuı ve yüklemiyor yardım edersen çok sevinirim teşekkürler. installserver isimli konunda link olmus
Bi üst mesajdaki link sağlam bi ona bak istersen

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
tamam ben hemen yeniliyorum. Hem de arkadaşın dediği gibi yeni linki gönderdim.

bynefret76

Üye
hocam tamam indirdim de benim c de sys diye bi dosya yok instaalserveri atayım yardım edersen çok sevinicem teşekkürler

ak42

ak42

Üye
teşekkürler ustam benim tl hacklı ama bi arkadaşa yaparım saol

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
hocam tamam indirdim de benim c de sys diye bi dosya yok instaalserveri atayım yardım edersen çok sevinicem teşekkürler
hersey bittikten sonra rompatchera girip iki yamayi da aktif yapacağız(yeşil olacak). Sonra da xplore ile c'ye girip sıfıra basınca gizli ve sistem dosyaları yazanı işaretledikten sonra geriye çıkıyoruz orda görünüyor dediğin klasör o zaman.

bynefret76

Üye
Hocam özelden görüşşek ? Rica etsem

• Beğen

bynefret76

Üye
hocam özelden görüşsek ? rica etsem

----------Eklendi @ 21:06:05 ---------- Yazıldı @ 21:02:23 ----------

hocam cevap verir misin

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
konuyu geliştirdim. umarım daha çok işinize yarar. tabi millet muhtemelen yazıya bakıp korkacak.

barisodabasi

Üye
5230'da işe yarar mı deneyen arkadaşlarımız var mı? internete baglanması mı gerekiyor telefonun

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
5230'da işe yarar mı deneyen arkadaşlarımız var mı? internete baglanması mı gerekiyor telefonun
internete bağlanmasına gerek yok hatta emin olmak için bu işlemleri yaparken telefonunuzu hatsiz tercihine alın işiniz bitince düzeltirsinız.

Teşekkür olmasa da bir kelime yazın da konu gerilere düşmesin milletin işini görsün. Bir de hangi telefonda kullandıniz ve ise yaradı ise söyleyin de ekleyeyim konuya.

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
eline koluna sağlık Symbianist çok sağol yaptım sonunda :D :aha::d::hih::good::naughty::tşk:

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
tekrar sağol :)

• Beğen

vampireq

Üye
kardeş benim samsung i8910 omnia hd olmadı

Üst Alt