Bios Güncellemesinin Yapılışı

Sponsorlu Bağlantılar

ibonline

ibonline

Üye
bende tam bilgiler cok eski diyicektim zira windows üzerinden cok daha basit bios guncelliyebiliyorsunuz.Ben ilk dosta bios guncellememi abit anakartımla becermistim o gun kalbim güp güp atiyordu 6 yıl önceydi.

Ozan

Ozan

Admin
Winflash adlı bir yazılımla windows üzerinden kolayca her marka ve model anakarta bios güncellemesi yapabiliyorsunuz

lazyboy

lazyboy

Üye
arkadaşlar bıos guncellsetırlımesı baya baya tahlıkelı bişi ii düşünün derm walla su an 3 kere denedm sonuncuda elektırk kesıldı 220 ytl ye aldm anakartı cope attım

Atakan

Atakan

Üye
saol

Topal Sinek

Topal Sinek

Üye
ellerine sağlık gusel paylaşım

camgülü

Üye
slm arkadaşım daha doğrusu üstadım benim sorum sana şöyle olacak ben pc mi her açışımda b BİOS ekranı karşıma geliyor ve devamlı saat ayarı yapmak zorunda kalıyorum pilini yeni değiştidim yardımların için şimdiden teşekkürler ..windovs xp

Doğan

Üye
tesekkürLer ancak arkadasLar gercekten çok riskli iş eğer o anda elektrikler giderse malesef bidaha bilgisayarınızı açamazsınız :(

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO çok işime yaradı sağol :yuru

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
yha resmili yokmu

hunkar159

hunkar159

Üye
bu isler disketsiz olmazmi kardes benim sistemimde disketyok cünkü anakartim asus leonite
( P5LP-LE ) simdiden tesekkürler

aslan2348

Üye
sağol

Emperian

Emperian

Üye
bi ara bende güncellemek zorunda kalmıştım ve çok iyi bi şekildede yapmıştım ama nasıl yaptıgımı şuan hatırlamıyorum, çok güzel anlatmışsın

PeSiMisT_42

PeSiMisT_42

Üye
Bn bi kere bıos göçerttim pc 1 ay kullanılamaz oldu xD

feytusa

feytusa

Üye
Teşekkürler :oke:

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
saol isime yarıcak :))

alemburda

alemburda

Üye
arkadaşlar bu yöntemler eski yöntemler artık bıos upgrade leri daha kolay bir hal aldı hele ki notebooklarda geçen vistada bios upgarade yöntemine baktım bir dosya indiriyorsunuz ve bu dosyaya vistada yönetici olarak çalıştır diyorsunuz program otomatik pc kapatıp açıyor ve gerekli tüm işlemleri kendisi hallediyor. Ve bıos upgrade ederen dikkat etmenizde fayda var kendinize güveniyorsanız yapın.

berkaym

Üye
merhabalar.. acer 7720 zg model laptopum var ama ekran kartım yandı.t2390 işlemcı,8400m gs ekran kartım var. ekran kartım yandıktan sonra bılgısayarcım aynısından bulamadıgı ıcın 8400m g taktı ancak performansı hıc ıyı degıl.. 8600m gt takmayı dusundum ancak taktırdıgımda ekrana hıc goruntu vermedı.. ekran kartı mı bozuktu yoksa bios tan mı bılemedım.. bios tan kaynaklanıyor olabılır mı?yardımınız ıcın sımdıden tesekkurler..

glrdnz

Üye
bilgisayarım açılırken no 19e Master H.D.D Detected
Press F1 to Resume yazıyor 2 kez bu ekran geldikten sonra
en son iyi yapılandırmaya basarak açabiliyorum.
konuyla ilgili yardımcı olur musunuz.

Figo_78

Üye
teşekkürler

kazzy

kazzy

Üye
teşekkürler