Bimcell Kullanıcılarına 2019 da %20 Zam Yapacak

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Bimcell Kullanıcılarına 2019 da %20 Zam Yapacak
Yeni yılda Bimcell Faturasiz Tarifesi'nde 04 Ocak 2019 tarihi itibariyla ücret değişikliği yapılarak 10 Kuruş olan SMS başına gönderim ücreti 15 Kuruş (%50 zam) 1 Kuruş olan 6 saniye görüşme ücreti 1,25 Kuruş (%25 zam) olacaktır.

Ayrıca karma paketlerede %20 zam gelmesi bekleniyor. Bu durumda;
15 lira olan paket 18 lira,
25 lira olan paket 30 lira,
35 lira olan paket 42 lira olacaktır.

Bir diğer durum ise eskiden zamdan önce alınan paketler iptal edilmediği sürece eski fiyattan ücretlendiriliyordu.

Örneğin; 15 lira karşılığında alınan DOST paket iptal etmediğiniz sürece 15 lira olarak ücretlendirilecek(di). Bundan sonra iptal etseniz de etmesenizde yeni güncel fiyattan ödeme yapacaksınız yani 18 lira olacak.

4 Ocak Cuma gününe müteakiben tüm kullanıcılar yeni fiyatlar üzerinden hizmet alacaktır.

Ekleme: Bimcell ekstra yeni paketler piyasaya sürmüştür.
Kullanıcılar mutlaka yeni paketlere geçsin çok daha hesaplı...
BİMcell yeni paketler 2019

Son düzenleme:

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
KDV dahilmiş.

Cadillac34

Üye
Bende Aveaya 20 tl yüklüyordum, fiyatlarda değişiklik yapılmış galiba 25 tl verdim. Ama Avea'nın kendi bayisi değil.

derya1978

Üye
Yeni yılda Bimcell Faturasiz Tarifesi'nde 04 Ocak 2019 tarihi itibariyla ücret değişikliği yapılarak 10 Kuruş olan SMS başına gönderim ücreti 15 Kuruş (%50 zam) 1 Kuruş olan 6 saniye görüşme ücreti 1,25 Kuruş (%25 zam) olacaktır.

Ayrıca karma paketlerede %20 zam gelmesi bekleniyor. Bu durumda;
15 lira olan paket 18 lira,
25 lira olan paket 30 lira,
35 lira olan paket 42 lira olacaktır.

Bir diğer durum ise eskiden zamdan önce alınan paketler iptal edilmediği sürece eski fiyattan ücretlendiriliyordu.

Örneğin; 15 lira karşılığında alınan DOST paket iptal etmediğiniz sürece 15 lira olarak ücretlendirilecek(di). Bundan sonra iptal etseniz de etmesenizde yeni güncel fiyattan ödeme yapacaksınız yani 18 lira olacak.

4 Ocak Cuma gününe müteakiben tüm kullanıcılar yeni fiyatlar üzerinden hizmet alacaktır.

kimse bu fiyata bimcell kullanmaz o durumda
3 gb 30 tl vereceğine bimcelle
gider türk telekom alır sil süpür var artıları da var

yada türkcell alır kullanır lifecell 4 gb internet 32 tl + + + hepsi var sosyal medya tv + fizy müzik vs vs

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Bende Aveaya 20 tl yüklüyordum, fiyatlarda değişiklik yapılmış galiba 25 tl verdim. Ama Avea'nın kendi bayisi değil.
Avea tabanlı operatörlerin genelinde %20 artış oluyor anlaşılan :hmmm
kimse bu fiyata bimcell kullanmaz o durumda
3 gb 30 tl vereceğine bimcelle
Haklısın ancak diğer operatörler daha fazla zam yapacaktır, şuan zam yansımadı gündeme 1 ayı bulur yansıması...
Ayrıca 30 liralık paket yapınca 1 gb da lira yüklemeden geliyor, toplam 4 gb oluyor. Ancak yinede fiyatlı en az 5 gb olmalı.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
phasan

phasan

Üye
Avea tabanlı operatörlerin genelinde %20 artış oluyor anlaşılan :hmmm

Haklısın ancak diğer operatörler daha fazla zam yapacaktır, şuan zam yansımadı gündeme 1 ayı bulur yansıması...
Ayrıca 30 liralık paket yapınca 1 gb da lira yüklemeden geliyor, toplam 4 gb oluyor. Ancak yinede fiyatlı en az 5 gb olmalı.
Ben pttcell faturalı kullanıyorum 25 tl 5 gb

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Ben pttcell faturalı kullanıyorum 25 tl 5 gb

Güzelmiş 1ay içinde 30 lira olabilir ama fiyat güncelse bilemem :hmmm

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
phasan

phasan

Üye
1 yıl sözleşme var 30 tl olamaz

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
1 yıl sözleşme var 30 tl olamaz

Hocam uygunmuş ama faturalı sanırım :hmmm faturalıda da sözleşme bittikten sonra ki sene % 20 fiyat yükseliyor amaç yeni müşteri çekmek...

phasan

phasan

Üye
Ben 3 yıldır uygun fiyata kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve bilisimler

televole3434

Kapalı Hesap
herşey zamlanıyor artık 400 tl nin acısı çıkacak

phasan

phasan

Üye
Zam gelirse sözleşme bitince değişirim

phasan

phasan

Üye
PTTCell in uygun olduğunu biliyorum da bu şartlar altında faturasızdan daha uygun bence. İnşallah zam gelmez bunada :)
Benim kullandığım pttcell Degerli Musterimiz, Pttcell Super 5GB tarifesinde 08.01.2019 itibariyla taahhutsuz aylik tarife ucreti vergiler dahil 49 TL olacaktir.Tarife taahhudu devam eden musterilerimizin aylik ucretlerinde degisiklik yapilmayacak olup; ilgili musterilerin aylik ucretleri, taahhut bitiminden sonra 49 TL olacak sekilde guncellenecektir. B001

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Benim kullandığım pttcell Degerli Musterimiz, Pttcell Super 5GB tarifesinde 08.01.2019 itibariyla taahhutsuz aylik tarife ucreti vergiler dahil 49 TL olacaktir.Tarife taahhudu devam eden musterilerimizin aylik ucretlerinde degisiklik yapilmayacak olup; ilgili musterilerin aylik ucretleri, taahhut bitiminden sonra 49 TL olacak sekilde guncellenecektir. B001

Bugün hesaplı ancak, yarın için çok fiyatlı bimcell 42 liraya 7+1 gb internet veriyor. Fiyatla beraber paketin boyutunuda yükseltip 9+1 gb yapmalarını beklerdim açıkcası.
Boşuna demedim yıl başından sonra zam patlayacak diye önümüz seneye hep şaha kalkacak :hmmm

phasan

phasan

Üye
Bugün hesaplı ancak, yarın için çok fiyatlı bimcell 42 liraya 7+1 gb internet veriyor. Fiyatla beraber paketin boyutunuda yükseltip 9+1 gb yapmalarını beklerdim açıkcası.
Boşuna demedim yıl başından sonra zam patlayacak diye önümüz seneye hep şaha kalkacak :hmmm
Bunu hep turk telekom yaptı

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Bunu hep turk telekom yaptı
Doğrudur. Ancak bimcell galiba milletin nabzını yokladı ve yeni paketler çıkardı.
29 lira 5+1 gb internet... 39 liraya 10+1 gb internet içeren yeni paketler çıkardı.
Çok iyi oldu bu yeni paketler. Şimdi zam gelsede problem değil, çünkü alınan hizmette arttı.

phasan

phasan

Üye
Doğrudur. Ancak bimcell galiba milletin nabzını yokladı ve yeni paketler çıkardı.
29 lira 5+1 gb internet... 39 liraya 10+1 gb internet içeren yeni paketler çıkardı.
Çok iyi oldu bu yeni paketler. Şimdi zam gelsede problem değil, çünkü alınan hizmette arttı.
Turk telekomda bazı kullanıcılara faturasına geçersen 30 tl 10 gb 1000 dk 1000 sms veriyor

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Turk telekomda bazı kullanıcılara faturasına geçersen 30 tl 10 gb 1000 dk 1000 sms veriyor
Oldukça hesapılı ama müşterinin ayağı alışsın taahhüt sonunda +10 ekliyor.
Düzenli kullanıcılar için faturalı iyi olabilir, ancak ihtiyacın kadar paket yaparsan faturasız daha iyi olabiliyor.

Üst Alt