Bilgisayardaki interneti usb yada vifi ile telefonda kullanabiliyormuyuz ?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serbest888

serbest888

Üye
Daha önce bu konu açılmış fakat o zaman belle işletim sistemi yoktu .Zaten o konudada yeterince bilgi verilmemiş . BİLGİSAYARDAKİ İNTERNETİ USB YADA VİFİ İLE TELEFONDA KULLANABİLİYORMUYUZ ?Bilgisi olan varsa yazabilirmi .
lütfen ''bilgisayar varken neden telefondan girmeye çalışıyosun'' gibi sorular sormayın.Bilgisi olan yazarsa sevinirim
teşekkürler

701 fp2
 

trontr

Üye
bilgisayardaki internetin kablo ile geliyorsa bilgisayarına yapabilirsin. Ama bilgisayarın da wifi ile bağlanıyorsa yapamazsın yapman için bilgisayarında 2 adet wifi kartı olması lazım. Tam olarak adını bilmiyorum ama googledan araştır bilgisayarı wifi spot olarak kullandırabilen programlar var. O programı bilgisayarda çalıştırıp telefondan wifi arattırıp bağlanabilirsin. Ben bu şekilde bilgisayardan vınn dağıtanı görmüştüm. Senin işin telefon ile değil yani senin ihtiyacın bilgisayar programı.
 
achambo

achambo

Üye
virtual router var onun ile paylaş interneti telefon ile bağlan ben öyle yapıyorum
 
aslanbaris

aslanbaris

Üye
benim sistem xp olduğu için malesef açılmadı
 
coolasker54

coolasker54

Üye
diger arkadaşların önerdigi programlar bende çalışmamıştı. Onlar çalışmazsa virtual wifi routeri dene. Oldukça kolay bi kullanımı var.
 
serbest888

serbest888

Üye
Yani bu dediğiniz programlarla laptop wifi dağiticiya dönüşüyor doğrumu anladim
 
coolasker54

coolasker54

Üye
Kesinlikle ve bilgisayarın interneti nerden çektiği farketmez ister vınn ister kablolu ister kablosuz(gerçi bunda gerek yok ama yinede eklemişler ve kullanmadım gerçekten aynı anda hem alıp hem verebiliyormu (: )

Buyur link te vereyim İndir
program açıldıktan sonra paylaşmak istediğin bağlantıyı seç "Configure" seçeneğine tıkla wifi adını gir(türkçe karakter kullanma sayı koyarsan daha iyi olur "123" gibi), şifreyi de 10 haneli koyarsan iyi olur. ( bende bi tek o yedi 10 tane 1 koymuştum) (:

Hadi iyi eğlenceler
 
serbest888

serbest888

Üye
HERKESE TEŞEKKÜRLER AKŞAM DENİYEYİM SONUCU YAZARIM:alkis
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt