bilgisayar takılması

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
12 senelik bilgisayar satıcısı mı kalır

artık toshiba bilgisayar da üretmiyor

servisi var ona sormak lazım
Ayrıca TOSHIBA INC. Türkiye operasyonlarını sonlandırmıştır. Size TOSHIBA © yetkili servisi olduğunu iddia ederek sizden ücret talep eden işletmelere cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Cihazınızın güvenli ve sıhhatli çalışabilmesi için DYNABOOK © EU ile iletişime geçebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
s.a arkadaşlar 4 aydır yazlıktaydım aynı bilgisayarı kullanmama rağmen 1 kere bilgisayar ne donma nede takılma olmadı izmir e eve geldim dünden beri 3 kere dondu takıldı kalıyor

izmir de evde sol 25 mbps hız limitsiz internet var

yazlıkta ise ttnet 16 mbps limitsiz internet var

bu donma takılmalar internetten kaynaklı olabilir mi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
s.a arkadaşlar 4 aydır yazlıktaydım aynı bilgisayarı kullanmama rağmen 1 kere bilgisayar ne donma nede takılma olmadı izmir e eve geldim dünden beri 3 kere dondu takıldı kalıyor

izmir de evde sol 25 mbps hız limitsiz internet var

yazlıkta ise ttnet 16 mbps limitsiz internet var

bu donma takılmalar internetten kaynaklı olabilir mi
Ne yapıyorsun ? Ne oynuoyrsun

• Beğen

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Ne yapıyorsun ? Ne oynuoyrsun

hiç bişey oynamıyorum zaten oyun da oynamıyorum

internette gezinirken donup kalıyor moause oynamıyor 2 dk kendiğilinden düzeliyor

yazlıkta bu hiç olmuyor nedense 4 aydır aynı site aynı borsa programı olduğu halde yazlıkta hiç donmadı takılmadı kasmadı

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
hiç bişey oynamıyorum zaten oyun da oynamıyorum

internette gezinirken donup kalıyor moause oynamıyor 2 dk kendiğilinden düzeliyor

yazlıkta bu hiç olmuyor nedense 4 aydır aynı site aynı borsa programı olduğu halde yazlıkta hiç donmadı takılmadı kasmadı
Hava sıcaklığı ? Aşırı ısınma .

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Donma takılma oluyorsa format at, genelde bozuk sistem dosyalarından da kaynaklanıyor olabilir. Format atmayı dene, düzelmezse hdd değiştir. Daha önce yazmıştım bu konuda. Kullandığın hdd ömrünü tamamlamış olabilir. Başka nedenlerde olabilir. Sen formatlayıp işletim sistemini tekrar kur. Takılmalar devam ederse hdd de problem vardır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, ömer talat katı ve derya1978

Üst Alt