Bilgisayar Kullanmadan En Basit Şekilde Tüm Symbian Telefonları Hackleme (Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

burakcabal

Üye
a communication failure has occurred retrying hatası alıyorum çözümü bilen?

mami-171

Üye
ya kardeş ben c7 kullanıyorum yüklüyorum olmuyo numarası istiyo 123 yazıyorum olmuyo ama yinede

hasoben

Üye
bene beceremedim bu hack olayını nokia c5-03 Açılışta "Connecting to the internet may be chargeable. Continue?" yazısına Yes deyin ve erişim noktasını seçin (WiFi kullanabilirsiniz). umu kod trial dıyor ok basıyorum ama hata uyarısı verıyor ne yapmamk lazım

pinkink

Üye
N97 mini olumlu. umu security de bir iki kez hata veriyor ama sonra açılıyor. tekrar tekrar denemek lazım. Emeğine sağlık ....

• Beğen
Tepkiler: Sensation

baronkaro1

Üye
5800 v 52 icin deniycem ama ilk hackim oldugu icin korkuyorum hafiza kartina yukledigim uygulamalar gider mi bi sorun olunca hard format atinca hack silinir ve eski v 52 yuklenir mi yuklenmezse nasil geri v 52 yi yuklerim

troya 17

Üye
Enter your product yazısı çıkıyor telefonum N 73

baronkaro1

Üye
a yaziyomussun oraya sanirim sonra o int den trial sreial giriyomus oraya sende ilerliyomussun sanirim boyle

serkan1946

Üye
eline sağlık hocam.. Çok güzel bir paylaşım olmuş..

metalika

Üye
bana olmadı yükledikden sonra takıldı trial yazısına ok diyorum şifre giriyorum tekrar başa sarıyo olayı (nokia n95 v35.0.001)​

medam

Üye
arkadaşlar ürün anahtarı istiyo benden (vivaz u5)

durmates

Üye
wifi denedim wap ı denedim olmadı bağlantı hatası diye yardım lütfen

djmumi

djmumi

Üye
kardeş kabul etmiyo programin kodunu sadece oka basıyorum sonra tekrar girme istiyo tekrar soruyo acil yardım:(

Boran20

Boran20

Üye
Product 'i kabul etmiyor başka kod istiyor, yardım et...

----------Eklendi 24.12.2011 @ 00:21:46 ---------- Yazıldı 23.12.2011 @ 23:56:15 ----------

1. Eklentiden uyumlu "UMU*Hack.sisx" uygulamasını telefonunuza yükleyin. Yükledikten sonra uygulama otomatik olarak başlamazsa siz uygulamayı başlatın.
  2. Açılışta "Connecting to the internet may be chargeable. Continue?" yazısına Yes deyin ve erişim noktasını seçin (WiFi kullanabilirsiniz).
  3. "Enter your product " yazısı ekranını hiç ellemeden Ok deyin.
  4. "Licence Details" yazısı ekranı geldikten sonra Accept deyin.
  5. "For your information" yazısı gelince Evet'i seçin.
  6. "Protection mode" yazısı gelince Hayır'ı seçin, sonra Tamam'ı seçin.
  7. "Setup Password" yazısı gelince Ok'u seçin, "Enter new password to continue" yazısı gelince 123 girin ve Ok deyin, "Re-enter new password to confirm" yazısı gelince tekrar 123 girin ve Ok deyin.
  8. Options'a basın, Anti-Virus'ü seçin.
  9. Quarantine'ya tıklayın.
  10. Sırasıyla Options - Restore - Evet'e basın.
Options dedikten sonra Restore diye bir şey yok ki... :bilmm:bilmm

erkanayla

Üye
benım tel c5-c3 sifre ıstıyo sıfreyı bılen varmı acil yardım

cemalben1

cemalben1

Üye
antivirüs programında sorun çıktı program aktive olmuyo teefnm nokia e5-00

BEKÇİ

Üye
çok teşekkür ederim

___kaptan___

___kaptan___

Üye
C5-03 S60 v5 .. Fakat UMUNokia.sisx dosyasını kuruyorum ardına Programı Açtıktan Sonra Product Yazan Yere OK deyip geçemiyorum ok tuşu yok :S Bi yardım edin ltfn.

kamikaze5561

Üye
Çok teşekkürler deniyecem bakalım olacak mı_

mukoline

mukoline

Üye
Degerli arkadaslar bende c6-01 son yazilim ingilizce anna kullaniyorum lütfen iyi dinleyin telefonuma tum hack islemlerini her cesidinden yaptim fakat belli bir zaman sonra tel.reset yapiyor kimse bosuna ugrasmasin akilli teller sisteme girilmesinden hoslanmiyor ana sistemi yani isletim sistemi degistirildigi an tel.sistemi cokuyor bunu degistiremezsiniz aklinizda olsun kusura bakmayin

a_aktan

Üye
aktivasyon kodu istiyor

----------Eklendi @ 12:01:35 ---------- Yazıldı @ 11:52:01 ----------

yeniden deneniyor bir iletişim hatası oluştu diyor ne yapmam lazım

Üst Alt