Bilgisayar Kullanmadan En Basit Şekilde Tüm Symbian Telefonları Hackleme (Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

savarona22

savarona22

Üye
yahu kardeş benim telefonda aynını yapıyo!!bu programın bitiş tarihi ne? telefonu hangi tarihe alalım!!programda bitiş tarihine ilişkin bi bilgi göremedim ben. şimdiden teşekkürler

----------Eklendi @ 22:10:53 ---------- Yazıldı @ 22:09:30 ----------

Yapamayan arkadaşlar beni dinleyin ben yaptım ve oldu..tek yapmanız gereken programda yazan trialler tarıhı yanı bedavanın bitiş tarihi o tarihin 1 gün öncesine alın kesinlikle oluyor telim c5-03 KoLay Gelsin..kardesim senın programda yazan trial tarihiniden bir gün öncesine geri alacaksın tarihi umuyu kur orda yazan trial bitis tarihinden birgün öncesine geri al tarihi birde en son güncellemeyi kur v21.03

yahu kardeş benim telefonda aynını yapıyo!!bu programın bitiş tarihi ne? telefonu hangi tarihe alalım!!programda bitiş tarihine ilişkin bi bilgi göremedim ben. şimdiden teşekkürler

todasangel

Üye
a communication failure has occured, retrynig. ilk dosyayı kurduktan sonra iletişim hatası veriyor

Hakan Ay

Üye
SENSATİON ustam bu ne iştir program ücretli olmuş activation codu istiyor diyor arkadaşlar.Tarihi geri alma gibi önerilerle sorunu halletmeye çalışıyorlar bu konuda ne diyorsunuz tavsiyelerinizi başka bir şekilde güncellemeyi düşünüyormusunuz. Olaya müdehalenizi bekliyoruz. Saygılarımla.

mecay_54

Üye
nokia c6-01 anna enter product yazısı gelince kod geliyo ok'a basıyorum sonra "a communication failure has occured, retrying." şeklinde bi hata veriyo ok'a basıyorum bu sefer kendiliğinden bir kod gelmiyorum

fth189

Üye
x6 da denendi product hatası veriyor

hardistortion

Üye
usta n8 025.007 sürümüne olur mu

kocabey58

Üye
slm 5800 v.60 versiyonu olmuyor. enter your product istiyor ama ok diye bir şey çıkmıyor.

----------Eklendi @ 01:54:58 ---------- Yazıldı @ 01:51:11 ----------

slm 5800 v.60 versiyonu olmuyor. enter your product istiyor ama ok diye bir şey çıkmıyor.

erytn1

Üye
6730c de denedim active kodu yanlış diyor be sadece gelen active kodu tıkladım yardım edblir msn

mert_fb_

Üye
Kod geldikten sonra evet dedim "a communication failure has occured, retyring" hatası aldım olmadı bende.

OgZb

OgZb

Üye
Beyler internet paketi yokta koduj biriniz yazsa olur mu?

xnixpowerx26

Üye
şu kodu kopyalayında buraya yapiştırın bir türlü olmuyo :(

LtB35

Üye
bende de kod istiyor sorun ne acaba accept gelmeden doğrudan girin diyor

c3yhun57

c3yhun57

Üye
nokia n8 symbian anna kulanıyorum kod geliyor ama tekrar deneyin yazıyor.

c3yhun57

c3yhun57

Üye
Umums30d-trıal

malatyalı_44

Üye
arkadaşlar hata veriyor aktivasyonla ilgili sorun var diğer forumlara baktım sizin yaptığınız şikayetler çok var yapacak bir şey yok

akinci18

Üye
Yardim Lütfen,
Yükllüyorum Bende ekranda su yazi geliyor. (A communication failure has occurred, retrying.)
yardim.............

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
sanırım bu yöntem artık olmuyor :S bende de hata verdi

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
Eklentiden uyumlu "UMU*Hack.sisx" uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Nerden yüklüyoruz :(

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL

Üst Alt