Bilgisayar Hafıza Kartını Görmüyor Diyenler BURAYA !

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
aygıt yöneticisinde usb yığın depolama aygıtı olarak görünüyor.nasıl okuyabilirm
Bende Diyorumki Sana Görür Normal Bişey Ama O Gördüğü Taktiğin Kart Okuyucudur Diyorum Bende :)
Bak Buda Benim Pcden Hiçbişey Takılı Değil Ama Takılı Gibi Gösterir 4 İn 1 Kart Okuyucusu Var PCde

aygıt yöneticisinde usb yığın depolama aygıtı olarak görünüyor.nasıl okuyabilirm
ama geri gidiyor :(
Yada Dediğin Gibi Belki Görüyordur Ama Sectörler Gitmştir Sıkıntı VarD Diyordur Geri Çıkartıyordur Bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail

Misafir - 610266

Vallahi Allah binlerce kez Razı olsun! Tam sorunumu da yazayım belki yaşayan olur, bir micro sd kartım var 32gb lık ve içindeki fotoları ne silebiliyorum ne üzerine ekleyebiliyorum (kart kilitli vs değil) içindekileri kopyalayıp alabiliyorum ama formatlayamıyorum. Bununla ilgili araştırma yaparken birileri bir program önermiş neyse indirdim bişeyler yaptım olmadı sildim programı sonra hooop sd kartı takınca ses var ama bilgisayarımda tıklamak için olan simge yok. Diğer tüm aygıtlar görünüyor ama SDHC (F:) yok neyse ki yardımınız sayesinde çözüldü çok teşekkür ederim. Bu arada micro sd problemini hala çözemedim ondan ümidi kestim. Varsa bilen desteğinizi beklerim.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

ozdemier

Üye
bybrok kardeşim teşekkürler çok yardımcı oldun sd kartını bilgisayarın görmemesi hakkında .

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

ozdemier

Üye
Tekrar teşekkürler bybrok kardeşime.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt