Bilgilendirme

Sponsorlu Bağlantılar

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilendirme
Merhaba Bunu Okuyun'ki Sonra Fazla Para Ödemeyin

Geçen Gün Disvovery Air Telefonum Geç Şarj Olmaya Başladı Batarya Geç Şarj Oluyor Diye Satın Aldığım Bayi'e Verdim Garanti Kapsamın' da Telpa'ya Gönderildi 4 Gün Sonra Telefon Geldi Gittim Aldım Sorun Giderildi Yazılmış Batarya Değiştirmişler Göndermişler Bide Utanmadan Testten Geçirildi Yazmışlar Not Bırakmışlar Bide Dokunmatik Darbeli Diye Aslında Jelatin Çizikti Kırılmıştı
Ama Dokunmatik'te Tek Çizik Yok Aslında Sonra 3 Gün Geçti Custom Rom Yüklemiştim Orijinal Rom Bulamayınca Öyle Gönderdim Telefonu Garanti Dışı Bıraktılar Yazılımdan Dolayı Şarj Sorununa İse Anakart Sorunlu Dediler 360 TL Ücret İstediler Onaylamadım Ve Cihazı 2 Gün Sonra Kargodan Geldi Bayi 'den Teslim Aldım Eve Gittim 1 Gün Sonra Tekrar Bayi' ye Uğramadan Önce Şarj Socketi'ine Çizik Attım Değiştiğini Anlamak İçin ;D Satın Aldığım Bayi'ye Bıraktım Garanti Dışı Tamir İçin Şarj Socket' i Değistirilsin Dedim Verdim 2 Gün Geçti Ve Aradılar Telefonunuz Hazır Gelip Alabilirsiniz Dediler Bayi'ye Uğradım Şarj Socket' i Değişti Dediler Ama Sorun Devam Ediyor Dedi Bende Telefona Bir Bakabilmiyim Dedim Aldım Baktım Ne Göreyim Şarj Socketi 'ine Attığım Çizik Duruyor Bu Şarj Socket'i Değişmemiş Dedim Çizik Atmıştım Metal Kısmına Dedim :D İtiraf Ettiler Tamir Ettik Dediler Karl'ı Çıkmaya Çalışıyorlar O Durumu'da Düşündüm Anakart Sorunlu Değişecek Dediler Ben Şarj Socket'i Değiştirilsin İstiyordum Dedim Çarşamba Günü Gelin Sipariş Vereceğiz Parça Gelince Değişriceğiz Dediler Bende Tamam Dedim Bilerek Parça Gelsin Ama Ben Oraya Yaptırmıcaktım Telefon' u Parça Ellerinde Kalsın Diye
Kekledim :D Gittim Ve Başka Bir Telefoncuya Ondan Önce Şarj Socketi' nin Plastiğini Bilerek Kırdım Verdim Ellerinde Socket Varmış Telefonu Verdim Akşam Gittim Teslim Aldım Değiştirmişler Şimdi
1 saat 15 dakika ' da %100 Batarya Doluyor Sorun Socket' te Böyle Çakallara Kanmayın :D İyi Forumlar .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Lumiance

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
1 saat 15 dakia iyimiş benimki 2 buçuk saatte şarj oluyor
Tabi senin air miş :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Welcome to Turkey :D