Bilgi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

impisi

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi yardım
Öncelikle merhaba arkadaşlar Vodafone bayisine gidip telefon sordum uygun var mı diye benden tc kimlik numarası ve telefon numarası istediler verdim onay kodu gelicek dediler gelen şifreyide verdim sonra mesaj geldi 1 ay boyunca geçerli tisk notu talabidiye şifreyide verdim sonra raporunuzu findeks sitesinden üye olup baka bilirsiniz sesi findekste kredi değil mi sorun çıkar mı yerime kredi çekile bilir mi ?

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar Vodafone bayisine gidip telefon sordum uygun var mı diye benden tc kimlik numarası ve telefon numarası istediler verdim onay kodu gelicek dediler gelen şifreyide verdim sonra mesaj geldi 1 ay boyunca geçerli tisk notu talabidiye şifreyide verdim sonra raporunuzu findeks sitesinden üye olup baka bilirsiniz sesi findekste kredi değil mi sorun çıkar mı yerime kredi çekile bilir mi ?
GSM operatörleride krediyle mi telefon vermeye başlamış şaşırmadım doğrusu. Kredi çekemezler büyük ihtimal ıslak imza vs gerekiyor diye biliyorumda en iyisi müşteri hizmetlerini arayıp öğrenmen

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Biraz daha açıklar mısınız ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çok yanlış bir işlem yaptığınızı düşünüyorum. Gidip işlemlerinizi geri alınız.

impisi

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çözülmüştür ilginiz için hepinize çok teşekkür ediyorum dostlar

Üst Alt