Püf Noktası Bildirim paneli açılmıyor [Çözüm]

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
Evet Arkadaşlar Çözümü Buldum Galiba Birşeyler Kurcalarken, Geliştirici Seçeneklerini Kısmından Çizim Bölümünde Ekran Girintisi Simule Et Yeri Var Ordan Seçenekleri Telefonunuza Uygun Şekilde Değiştirin, Ben yaptım işe yaradı.
Bahsettiğiniz yöntemi orijinal cihaz sahipleri dışındakiler denerken temkinli olsunlar, geliştirici modunu sakın kapatmasınlar ,cihaz kilitlenebilir...

zeygung

zeygung

Üye
Çok teşekkür ederim

GhostMahir

GhostMahir

Üye
EVET!!!!! kesinlikle alakalı dizi izliyip çıktığımda çentik kayboluyor ve bildirim çubuğu aşağıya inmiyor siz yazmadan da aklımdan geçmişti,arka plandan kapatıyorum uygulamayı ama hala yapıyor.sileceğim şimdi birkaç gün gözlemleyeceğim bakalım yapıyor mu
Oh be paranoya yapıyorum sandım 😁 yalnız değilmişim Soruna neden olan aplikasyon netleşti o zaman

GhostMahir

GhostMahir

Üye
merhaba ben de redmi note 7 kullanıyorum netflix indirdiğimden beri yapmaya başladı bunu düşünmüştüm bir ara ilgisi olabilir mi diye dizi izliyiorum çıkıyorum bildrim çubuğu aşağıya inmiyor çentik kapanıyor yani, kapatıp açıyorum düzeliyor sonra tekrar oluyor siz çözdünüz mü alakalı olabilir diye şimdi sileceğim netflixi
Ben hiçbir şey yapmadım netflix izlemeye dewam ediyorum ama netflix güncelledim şu anda uzun bir zamandır problem yok netflix silin yedinen yükleyin bide öyle deneyin

GhostMahir

GhostMahir

Üye
Şöyle bir tespit geçeyim MIUI 10 da sorın yok ama MIUI 11 ile Netflix uyumlu değil, Netflix güncelleme ile halledebilir olayı yakın zamanda

arslan3332

arslan3332

Üye
Bu sorunu benim telefonda yapmaya başladı.Geliştirici seçeneklerindeki yöntemi denedim tek tek seçtim enson yok seçtim bildirim çubuğu normale döndü geçici çözüm olduğu belli umarım yakın zaman da düzeltirler ayrıca bendeki farklı uygulamalarda bu sorun çıkıyor sadece netflixe özel değil.

Azrahuy

Üye
Ayarlar kısmına gir , telefon hakkında kısmına gir sonra ordan miui sürümüne 3 kez tıkla geliştirici seçenekleri kısmına gir , en aşağı in , çizim bölümünü bul ordan da ekran girintisini simüle et yeri var ordan telefonuna en uygun seçeneği kullan.
Gerçekten işe yaradı çok saol

EliotSS

Üye
Önemli değil :)

eses33

Üye
Ayarlar kısmına gir , telefon hakkında kısmına gir sonra ordan miui sürümüne 3 kez tıkla geliştirici seçenekleri kısmına gir , en aşağı in , çizim bölümünü bul ordan da ekran girintisini simüle et yeri var ordan telefonuna en uygun seçeneği kullan.
3 kez tıklayınca herhangi birşey çıkmıyor benim telefonda. Ne yaptımsa düzelmedi yardım edin lütfen

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Evet sonunda sorun çözüldü. Başka arkadaşlarında başına gelirse diye çözümü yazayım
ayarlarda smart lock özelliğini kapatınca sorun ortadan kalktı.